Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tudósok hogy jutnal el a...

Tudósok hogy jutnal el a gyakorlati fizikában addig,hogy a térhajtómű működjön és másik Naprendszerekbe szállítsunk embereket?

Figyelt kérdés

Alcubierre hajtómű már létezik elméleti fizikusok létrehozták de csak papíron.

Hogy és milyen lépésekben fog a tudomány eljutni addig hogy a gyakorlatban is kipróbálják a térhajtómű működését?


2022. nov. 8. 19:45
 1/4 Zcom09 ***** válasza:
73%
Feltételezed hogy egyáltalán elfognak jutni hodályig. Ahhoz annyi energia kéne amennyit az emberiség sose lesz képes előállítani, nemhogy ilyen célra felhasználni.
2022. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

A tudósok balf-szok, papíron én már létrehoztam a KovácsPistike hajtóművet, ami ötször gyorsabb, mint az Alcubierre hajtómű.


[link]


A megépítése már gyerekjáték lesz, csak még nem volt rá időm, ma leckét kellett írnom, és anyu engedi, hogy sokáig fenn maradjak.

2022. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*anyu nem engedi

na

elfáradtam a szellemi munkában

2022. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is szükség van egy stabil anyagra amivel tisztán állítunk elő hatalmas energiát. Tulajdonképpen ez már meg is van csak az a gond hogy nagyon nem stabil. Addig ez a térhajtómű 100% nem fog összejönni de majd mikor igen akkor határ a csillagos égen túl lesz.)
2023. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!