Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A repülőgép tervezés elsajátít...

A repülőgép tervezés elsajátítható autodidakta módon?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem szeretnék egyetemet végezni emiatt, az utasszállítók kimondottan hidegen hagynak, és a sétarepülők is.

A vitorlázók, és a sugárhajtású gépek érdekelnek a legjobban. Ilyeneket szeretnék tervezni magamnak (modellnek). Van egy gépész szakmám, és matekfaktra is jártam középiskolában egy elég jó fizika-matek szakos tanárral, úgyhogy a differenciálszámítást, és az integrálszámítást is tudom a gyakorlatban alkalmazni.



2023. jún. 16. 18:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Modellezéshez nem kell semmi papír, csakvastag pénztárca, rengeteg szabadidő, és kézügyesség. Ahhoz végzettség se kell ha csak magadnak akarsz valami modellt építeni. Ha már el akarod adni akkor már kell pár dolog (főleg a balesetvédelem miatt). Van pár előírás amit be kell tartani és akkor had menjen.
2023. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!