Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szerintetek milyen jövő vár...

Szerintetek milyen jövő vár az emberiségre, ha az intelligens robotok elveszik a munkát?

Figyelt kérdés

Állítólag Japánban már csak 500 Dollár egy intelligens robot bérlésének a havi díja. Azt hiszem, recepciós.

Ennyiért nem talál ugyan olyan fejlett, gyors, precíz munkaerőt, aki nem betegszik meg, nem kér fizetésemelést, 0-24-ben hajlandó dolgozni.

Milyen jövő vár így ránk?


2023. júl. 12. 12:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
0%
#40 Már megtettem, ott egy csomó link, az alapoktól a csúcsig lekövethető iparági felépülésektől kezdve a WEF bemutatásán át, plusz írtam, jópár dolgot, al projektet, amire simán rá tudtok keresni Google segítségével. Ha állítassz valamit, azt bizonyítanod kell, pláne tudomány kategóriában. Részemről megtörtént. Arról, hogy ti nem nézitek meg, nem én tehetek. Amit te csinálsz, az meg már csak szőrszál hasogatás.
2023. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
31%
A WEF-et ismerem, egy nemzetközi fórum. Ebből semmilyen nemzetek felett álló hatalom nem következik. Ha te mégis azt állitod, hogy igen, akkor lássuk, hol a bizonyíték?
2023. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 anonim ***** válasza:
26%

#42 "A WEF-et ismerem"


Ha ismered, akkor miért tanulmánynak hiszed azt, amiről a WEF sem tanulmányként hivatkozik, hanem projektként? Meg linkeltem, még a médiától kezdve a parlamenteken át mindehol tervként hivatkoznak rá, mivel az is, szintúgy, mint az al projektek. A világ összes mindensége támogató partnere a WEF-nek, lazán láthatod a WEF oldalán is. Ha hallottál már a WEF-ről, az nem azt jelenti, hogy ismered is. Meg sem szólalsz semmilyen dologgal kapcsolatban, semmihez semmit nem tudsz hozzáfűzni, bizonyítékot vársz arra, amit már réges rég eléd tettem, de cseszed megnézni. Mi lenne, ha megnéznél egy videót minimum és legalább lenne fix dolog, amiről értelmes emberként lehet beszélni? Te tagadod a WEF hatalmát, holott még a média is lehozza, mekkora hatalmú és komplett iparági felépülést hoz le neked az egyik doku. Miről beszélünk akkor? De tényleg?! Tudomány kategóriában le kell tenned valamit, mert az üres szavad szart sem ér. Én linkeltem egy csomót, megadtam al projekek nevét, rá tudsz keresni. Ezek létező dolgok, a te 0 bizonyítékkal szolgáló üres szavaid nem bizonyítékok az állításaim ellen.

2023. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
100%

Én várnám a bizonyítékot a WEF hatalmára. Az, hogy mutatsz videókat ahol tervekről beszélnek, az nem bizonyíték ilyesmire. Elvégre ez a lényege az egésznek, erről szól a fórum, hogy aktuális nemzetközi problémák megoldásában érdekelt emberek néhanapján összeülnek pár napra, ahol ezeket megvitatják. Ettől még a fórumnak nem lesz hatalma senki felett, egy ilyen állításban nincs ok-okozati összefüggés.

Ha te mégis ezt állítod, akkor bizonyítanod kéne. Ha folyamatosan csak mellébeszélsz, az is egyfajta válasz, persze...

2023. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
26%

#44 "Az, hogy mutatsz videókat ahol tervekről beszélnek"


Nem érted, hogy nem csak olyan linket kaptál? Konkrét 1 órás prezentáció van az egyik dokuban a világ felépüléséről, amit sk le tudsz követni, én is megtettem, az iparágak felépülése a kulcs, a kis dolgoktól a csúcsig, WEF-ig. Ezzel bemutatva a WEF hatalmát. Lazán le lehet ellenőrizni. Te beszélsz folyamat mellé, ahelyett, hogy megnéznéd végre a linkeket, meg sk az iparágak felépülését, neadjisten még le is ellenőrizd. Ez olyan nehéz? Meddig szándékozol még húzni az időt feleslegesen?

2023. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel bemutatva a WEF hatalmát."

Mivel? Konkrét bizonyítékot kérek! Mit mutatnak fel a videóban konkrétan, ami szerinted ezt bizonyítja?

2023. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad. Ez a videogyűjtemény a kifárasztásra játszik: annyi van, hogy belefáradsz, és inkább ráhagyod.

Az életben nem fogja összefoglalni, mert abból kiderülne, hogy nincs mögötte semmi komoly.

2023. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell összefoglalni, ha létezne bizonyíték, az nyilván a videón kívül is létezik, és be lehet mutatni konkrétan, amire hivatkozik a videó. Ha létezik ilyen, persze...
2023. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:
26%
#46 Az iparágak felépülését a legapróbb dolgoktól egész a WEF-ig, elitig, amit saját kezüleg le tudsz ellenőrizni! Kezdve mondjuk azzal, hogy a Coca Cola és a Pepsi nem rivális márkák, már ezt is lazán le tudod ellenőrizni te is. Pont ez a célja a dokunak, hogy ne azt hidd el, amit mutat, hanem fogd magad és nézd meg te is ezeket a dolgokat. Te még arra sem vagy képes, hogy egy szaros dokut megnézz. Én ezt nem csinálom tovább, bocs, de ez már nevetséges. Minden jót.
2023. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
100%

A WEF továbbra is egy fórum, nem iparág.

Ha te azt állítod, igen, azt bizonyítani kéne! A videóban konkrétan milyen tényekkel bizonyítanak ilyesmit szerinted? Vagy alternatíve, hogy nevezhetsz bizonyítéknak egy videót, ha egyszer nem tudod felmutatni abból a videóból, ami bizonyítaná az állításod?

2023. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!