Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ez a mágneses deréköv valóban...

LeonScottKennedy kérdése:

Ez a mágneses deréköv valóban hasznos, vagy ez valami ezós baromság?

Figyelt kérdés

[link]


A "mágneses" részét nem igazán értem, hogyan tud segíteni fájdalom esetén. Szóval abból beugrott, hogy ez talán valami ezós-asztrál pszeudomedikus produktum. Vélemények?


jan. 23. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
A gyanú már megvan benned, hagyd kiteljesedni!
jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ezós baromság.
jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%

#1 a gyanú kevés. Ma Magyarországon néhány millió ember él ilyesfajta gyanúval, és annyira félreteljesedett nála, hogy azt hiszi, a szenvedés az élet része. Nem az.


Lehet, hogy ezós baromság. Meg se gondolni, rámondani nagyon menő! Kár hogy oltári nagy baromság.


Nem tudom, hogy a mágneses deréköv hasznos-e neked. A fájdalom az idegpályákon terjed, valahol keletkezik és az inger megy az agyba, az feldolgozza és tesz valamit. Sokfélét tehet. Azonban ez az inger elsősorban a gerincben továbbítódik, és mint minden információ, elektromágnases hatás. És erre mindenképpen hat egy másik mágnes. Csak hát még egy dolgot kéne megválaszolni: egy hatás leht rossz, közömbös és jó. JA derékövnek tehát hatása biztosan van, de nem tudjuk, a három közül melyik. De erre való a szakember, hogy megválaszolja. Aki például eladta neked. Ha nem tud válaszolni rá (ezt neked kell észre venned, mert ekkor mellé fog beszélni, hiszen az eladás az érdeke), akkor nem tudja, hogy neked hasznos-e. Sőt, lehet hogy káros. A lényeg, nem veszünk olyasmit, amiről nem tudjuk (nem tudják megmondani!) hogy mire és miért jó.

jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Állandó mágnes hatástalan.
jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
12:08: itt a lényeg, ha ezt már sejti a kérdező, útban van a helyes döntés felé!
jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én régóta használok pulzáló mágnesmatracot és nagyon sokat javult tőle az állapotom. A vérkeringésem, az hogy oxigénnel lássa el a szervezetet. A statikus mágnesekről nincsen tapasztalatom
jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 EagleHUN ***** válasza:
69%
A mágnesesség alapvetően nem hat az élőlényekre.
jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
#7 én inkább a CERN vagy az ICNIRP szakembereinek hiszek. :D
jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 EagleHUN ***** válasza:
94%

#8 "én inkább a CERN vagy az ICNIRP szakembereinek hiszek"

Ők sem mondanak mást. Forrás?

jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
Ja, hogy aki ért hozzá, azokat nem ismered, csak a levegőbe pufogtál? :D :D :D
jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!