Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Érti ezt valaki angolul? Elké...

Macska101 kérdése:

Érti ezt valaki angolul? Elképesztő, hogy ezek a ragyogó elmék hogyan tudnak egyszerre beszélni mindenről és semmiről. Az alázat és az alázat csodálatos kombinációja, tehát lényegében a semmiről van szó...


#tudomány #Kellemetlen Univerzum
ápr. 13. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tudst angolul, akkor ne csodálkozz, ha nem érted
ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zcom09 ***** válasza:
96%
Most pontosan mi a kérdés? Azt akarod hogy nézzünk végig egy másfél órás előadást és fordítsuk le? Vagy csak azt akarod, hogy valaki bólogasson arra, hogy szerinted semmi tartalma nem volt az előadásnak?
ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mindkettö: a kérdezö azt szeretné, ha végignéznéd az egészet és utána jóváhagynád, hogy értelmetlen az egész, mert ö képtelen felfogni a szöveget.
ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy perc alatt is tudom a választ.
ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Én értem amúgy angolul. De megpróbáltam németül, dánul, svédül és kínai mandarinul is érteni, úgy nem sikerült, csak angolul.
ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondtam, hogy egy perc alatt is tudom a választ, és lám! Mekkora zsírkirály vagyok már, most mondd meg!
ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

@1

nekem angolul "Zoltan Galantai" okosnak tunik...

(scroll down)

[link]

ápr. 13. 19:53
 8/10 A kérdező kommentje:

@6

off,

Az én amcsi komcsi Cicusom minden nyelven tud, ha adok Neki egy gyenge pofont...

ápr. 13. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sosem vertem a macskámat.
ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

@10

off, a gyenge pofon magyarul: verés?

ápr. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!