Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Trópusi esőerdői táplálék lánc?

Trópusi esőerdői táplálék lánc?

Figyelt kérdés
A Trópusi esőerdői állatokból kéne kb. 6 állatfajtából táplálék lánc!
2010. nov. 18. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Csináld meg magadnak te a házit!...:D
2010. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De imádom ezeket a válaszokat-.- Hát ha lehetne az ilyenekre 1000x a "Nem hasznos" gombra klikkeznék!
2010. nov. 18. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Dehát most komolyan, ennyit nem tudsz magadtól kitalálni?...


Mész kicsitől a nagy felé -> bogár -> béka -> pók -> emlős -> nagyobb emlős -> anakonda


Vagy akármi, wikipédián megnézed, három perc alatt összeraksz egy ilyet...


De tényleg, miért várod, hogy más gondolkodik helyetted? Aztán majd más szerzi meg a barátnődet, más dolgozik helyetted, más kap helyetted fizetést, más fogja élvezni az életet... Vagy hogyan gondolod? :)


Pláne ilyen egyszerű kérdést, pláne az internet világában -.-

2010. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ment a zöld kéz is.
2010. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ti nem értitek meg hogy valaki nem azért ír kérdést hogy mást csicskáztasson! Én pl.azért szoktam ide kérdést feltenni mert hogy biztos legyek benne hogy jól csinálom meg a házi feladatot. És ezt a kérdés a dolgozatba volt benne és meg akartam tudni hogy jót írtam-e vagy nem...
2010. nov. 20. 20:17
 6/6 anonim válasza:
100%
Egyetértek veled kérdező. Sok mindent nem is lehet megtalálni, és aki nem akar az nem válaszol. Én is azért néztem meg ezt a kérdést mert kéne a válasz. Ne írjanak ha zavarja őket.
2017. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!