Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » 2 fok az hany milimeter?

Kamikaze17 kérdése:

2 fok az hany milimeter?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 17:19
1 2
 11/17 Vajda Gábor ***** válasza:
100%

Ez semmi...:D

Múltkor egy szórakozóhelyen hallottam ahova a kedvesemmel betértünk pizzázni...

"Kérek egy négyzetméter sört!"


Megfordultam és azt láttam hogy az illető ülve is erősen egyensúlyhiányban szenvedett....

Nem baj,mert nevettem aznap is egy jót.

Nameg bővíthettem a weblapomon a beszólásgyűjteményt:))))

2009. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hat en nem celziusz fokra gondoltam hanem ha gyujtast allitasz be ott fokokban van megadva a gyujtas ideje s a dugattyunal ezt milimeterekben kell tudnod hogy hova allitsd ertitek ha valaki tud ebben segiteni azt megkoszonnem!
2009. febr. 8. 18:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megválaszolni! Ez minden motor típusnál különböző. A válaszhoz tudni kellene a jármű márkáját(nevét), típúsát és a benne lévő motor típúsát is!
2009. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
opel frontera gyartasi ev 94 2.3 turbodizel motorkod 23 DTR azt hiszem itt az osszes adat
2009. febr. 12. 00:40
 15/17 anonim válasza:
Most komolyan gyújtást akarsz állítani egy dízel motoron???????????????????????????????????????
2009. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ja es sikerult is most majd tolem kerdezhetitek hogyan is kell szervizben nem mertek vallalni en megcsinaltam es nagyon jo lett az emisszioja is jobb mint mikor megvettem
2010. jan. 2. 12:39
 17/17 A kérdező kommentje:
miert a dizelmotrot nem ember rakta ossze en mar evek ota foglalkozok dizelmotorokkal csak ennel a tipusnal volt egy kis gubanc hogy nem voltak jelek de rajottem a titokra ja es a dizelmotrot is ember rakta ossze
2010. jan. 2. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!