Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ki tanult mar meg gitarozni...

Dominik1234567 kérdése:

Ki tanult mar meg gitarozni internetes oldalrol? Es mi a cime az oldalnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ott kezdtem, aztán elmentem gitártanárhoz, mert úgy intenzívebb volt a fejlődés és nem akartam rossz berögződéseket.


Interneten:

Kerestem egy jó számot, amiben tetszett a gitár majd letöltöttem a tab-ot innen: www.ultimate-guitar.com

Aztán letöltöttem a Guitar Pro-t, és megnéztem a youtube-on a számhoz kapcsolódó ..... guitar lesson-öket.


Ez is egy jó oldal: [link]



MAGYAR:

[link]

2011. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
www.justinguitar.com
2011. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én fél évig jártam zeneiskolába, mikor észrevettem, hogy még a kiskarácsonynál tartunk és pár évig még ez a tendencia fog folytatódni, ekkor otthagytam, és neten kezdtem keresgélni. már 3 éve gitározok, de ha tényleg rendesen meg akarsz tanulni, akkor érdemes keresni valakit, aki régebb óta játszik, és együtt zenélgetni :) leginkább ezzel lehet fejlődni. otthonra meg ott a net :)


Szívből tudom ajánlani:

http://www.youtube.com/

ha már mindenképpen netről akarsz tanulni, a youtube a legelső ahol kezdd :) itt a lesson, tutorial cimszavakkal rengeteg számot megtalálhatsz. Plussz ha nézed a tabot, hallgatod a zenét, meg nézed, ahogy játszanak a gitáron, jelentősen lerövidül a tanulási idő.

[link]

ez ilyen közösségi oldal féle

[link]

ez meg olyan mint a guitar pro


amugy meg beguglizol egy dalt a szerző+cím+tab kombinációval -> biztos siker :)

2011. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én innen: [link] tanultam meg mert itt a dalokhoz mutatja hogy az adott akkordot hogy kel lefogni és mikor kell váltani pengetni meg egy youtubos videóról tanultam meg és ha már jól megy pár akkord akkor keress olyan dalokat amikben azok vannak pl: [link] és ha már megy akkor tanulgass új akkordokat és én is ajánlom a youtubot onnan is nem egy számot meg lehet tanulni sok sikert
2011. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


1. Ha meg akarsz tanulni minden trükköt és ámítást amit gitárral véghez lehet vinni akkor érdemes tanárhoz járni.


2. Én magamtól tanultam meg itthon. www.gitarozz.hu, de sajna már megszűnt.


Egyébként kitartás és elszántság kérdése az egész. Nekem akkoriban nagyon sok szabadidőm volt, így naponta akár 3-4 órát is rászántam a fejlődésre. Kb fél év akusztikus gitár után átváltottam elektronos basszusgitárra. Azóta azon tolom. Áprilisban lesz 2 éve. Nekem csak az ujjrendet tanították meg a többire magamtól próbáltam rájönni. Amúgy sok a világhírű zenész aki életében nem volt zenetanárnál. Ha jól tudom a Korpiklaaniban is vannak akik életükben nem tanultak zenét csak maguknak amit tanítottak.


Két és fél éves zenei pályafutásom alatt megjártam egy elég komoly metál zenekart, és most egy éve egy saját projekten dolgozok, s ezzel a formációval nagy valószínűséggel tavasszal már színpadra is lépünk.


Magadtól akarsz zenélni? Ne kíméld a húrokat! Metál! \../.

2011. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!