Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Nemtom, hogy jó helyre írok-e,...

Nemtom, hogy jó helyre írok-e, de segítségre lenne szükségem, házi feladat kérdés! És lécci ne gyertek a Google-al, mert nyilván nem írnék ide!?

Figyelt kérdés

Kik az Árpád-ház szentjei?

3 db Szent László király monda cím?


2011. febr. 7. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát nemtudom, hogy mit írtál be, de én mindkettő dologra az első találatban választ kaptam, tehát nem a google a hibás.
2011. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát kösz ezzel marhára ki vagyok segítve...akor te már nem kapsz holnap egyest a töri házidra...
2011. febr. 7. 23:26
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld meg így beírni őket: "Árpád-ház szentjei" és "Szent László király monda". Hidd el, hogy ott lesznek azok az első sorban.
2011. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg nem értem én sem! Mindkettőnél az első találat. Vajon, mit írhattál be, hogy még ránk is ripakodsz, hogy ne hivatkozzunk a Google-ra???
2011. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%

I.(Szent) István apostoli király - A szent magyarság

Szent Imre herceg - A hősiesség

I.(Szent) László - A férfieszmény, a lovagkirály

Árpád-házi Piroska - (Szent Irén) - Szent László király leánya

Szent Margit - A lelkiség csúcsai

Árpád-házi Szent Erzsébet - A női eszmény

Árpád-házi Szent Kinga

Árpád-házi Boldog Jolán IV.Béla magyar király leánya

Szent Hedvig a magyarok és a lengyelek szentje


És itt találsz mondákat:

[link]


Szent László csodatettei

Szent László pénze

A tordai hasadék

2011. febr. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Lehet már azt is tanítani kellene a suliban, hogy "hogyan keressünk a google segítségével"....
2011. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát ezzel elkéstél, pedig ez értelmes válasz volt!! Csak a kérdező egyest kap:) Egyébként szerintem hatodikos, és azér nem adnak egyest ha vki nem találta meg a neten!!
2011. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Meeszaaros ***** válasza:
Nyelvtanból biztos bukik: „Google-al”. Röhej!
2012. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!