Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Elképzelhető-e az valamilyen...

Elképzelhető-e az valamilyen szupervívmány révén, hogy a testünkben felgyülemlett feldolgozatlan energiát iszonyatosan rövid idő alatt égessük el, és a szervezetünk ne károsodjon?

Figyelt kérdés
Így a fölösleg pillanatok alatti elégetésével bizonyos időre fajunkhoz viszonyítottan elviekben szuperképességekre (pl. mozgás terén) tehessünk szert. A kérdésem többé-kevésbé fantazmagória, de már régóta foglalkoztat a kérdés, hiszen két legyet üthetnénk egy csapásra. Köszönöm a véleményeket!
2011. márc. 13. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel. Amúgy valami ilyesmit csinált Songoku is, nem? Lőtt egyet aztán úgy kifáradt mintha egész nap dolgozott volna. :) Viccet félretéve, én szerintem ilyen amikor iszonyatos nagy adrenalinlöket hatására csinálsz valamit. Halottam, hogy valami ipsének a gyerekére - lábára - ráment, rágurult egy kocsi és az aggódás miatt akkora adrenalint kapott a szervezete, hogy megemelte a kocsit.
2011. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor lenne csak használható, ha szinte tökéletesen fitt lennél, mivel ha nem, az izmaid elpattognának. Amúgy lehetséges szerintem nagyon egyszerűen, egy embert adrenalindonorrá tenni(kivenni és szelektálni valamilyen anyaggal a hormonokat) és csak bele kellene ezt az anyagot tölteni egy fecskendőbe bizonyos töménységben.
2011. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) Várok egyéb véleményeket is.
2011. márc. 13. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
SZerintem is az izomrostok és az inak szilárdsága, valamint a katalízishez szükséges egyéb anyagok lassú áramlása az akadály. Bár az utóbbi megoldható lehet.
2011. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pillanatok alatt nem használhatná fel, mivel a megtermelt hőenergiától megfőne. 38 fok felett szokták csillapítani a lázat, 39-40 fok már veszélyes.
2011. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!