Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Honnét tudnék letölteni nagy...

Honnét tudnék letölteni nagy felbontású térképet Észak- Magyarországról?

Figyelt kérdés
Lehet domborzati, vagy turista térkép is, csak minden tereptárgy rajta legyen lehetőleg szintvonalakkal együtt.
2011. ápr. 29. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ingyenesre gondoltam.
2011. ápr. 29. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Letölteni? Ahhoz nem értek, nem tudom letölthető-e, de:

Úgy tudom, neten a legrészletesebb turista térkép a turistautak.hu oldalon van. Viszont ezen nincsenek tereptárgyak jelölve, és még nagyon hiányos az utakat illetően is. De valamire használható.


Vagy keress rá tájfutó térképekre. Azokon rajta minden, de én még nem sokat találtam ami aktuális lenne. És túl kis területekről szól.

2011. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bandit87 ***** válasza:

A [link] -n elég részletes képet kapsz a területről, mivel műholdas megjelenítés is lehetséges. Szépen ránagyítasz a keresett területre, majd egy képlopóval (Prt Sc gomb a billentyűzeten) vágólapra másolod a képet, és onnan kezdve azt csinálsz vele, amit akarsz.

Esetleg, ha nagyon részletes kell, akkor több képet teszel egymás mellé.

2011. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!