Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Pontosan milyen anatómiai...

Pontosan milyen anatómiai jellegzetességekből lehet következtetni arra, hogy ha valaki a roma etnikumhoz tartozik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
karótnyelt tartás, hát kissé hátrabillentve, mellkas előre, barna pigmentekkel alaposan teli bőr,jellegzetes vagy alaposan elhízott, vagy szikár sovány testalkat, átmenet nincs.
2011. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Kis homlok, nagy előreugró állkapocs.

Kisebb a homlokuk mivel kisebb méretű a homloklebenyük.

A homloklebeny feladata a gondolkozás, tervezés, beszéd, érzelem, problémamegoldás, személyiség. (Na ezek szoktak náluk hiányozni:))

Nevezz rasszistának, az is vagyok.

2011. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

73%:

Én is gyűlölöm őket, de más etnikummal, bőrszínnel semmi bajom. Nem tartom magam rasszistának... Sajnos én a tapasztalataim miatt gyűlölöm őket, nem a kurucinfó miatt, mint sokan.

2011. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem teljesen igaz. A színe sincs meg mindnek, és a tartása sem. Egyetlen dolgról lehet felismerni őket. A beszédükről. Nyitott ablak mellett mindig tudom esténként, hogy épp most rajzanak ki. Jellegzetes büdös bunkó paraszt hangnemük van.
2011. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
A legkézenfekvőbb: a keze a zsebedben van.
2011. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
A fülük. Nem láttam még olyan romát, akinek nem álltak el a fülei:D
2011. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Emberek, az a baj, hogy nem a kérdésre válaszoltok. Én a magam részéről azt tudom, hogy a mandula vágású szem elég tipikus.
2011. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az erősebb pigmentáció is tipikus, de mindig akad kivétel minden szabály alól.
2011. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A nők hosszú, bokáig érő szoknyát hordanak (legalábbis a felvidékiek). Ez ugyan nem anatómiai jellemző, de jellemző.
2011. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mintha a hajuk is részben a homlokukból nőne ki, de javítsanak ki ha tévednék. Aki szeretkezett már roma emberrel biztos meg tudná erősíteni, hogy a testszaguk is más kissé.
2011. máj. 21. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!