Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Teszt, vagy kamu? Merre látod...

Teszt, vagy kamu? Merre látod forogni a hölgyet?

Figyelt kérdés

*****


Megjegyzés:

Nos, ahol a képet találtam, ott azzal magyarázták, hogy arra látod forogni, amelyik agyféltekédet használod épp, amin csak röhögni tudtam, bár lehet, hogy én vagyok a tudatlan. Viszont én úgy tudom, hogy a látott információk a látókéregben értelmeződnek, ami történetesen hátul, középtájt van, és minden kis benne található résznek meg van a maga szerepe az ingerek értelmezésében. Ez már megcáfolja az agyféltekés dolgot. Na de mi a ti véleményetek?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 30. 00:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ez egy gif. szét kell bontani valami programmal és máris kiderül.
2011. máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Basszus ez tényleg működik. Először csak balra láttam keringeni aztán nagyon rákoncentráltam és utána jobbra forgott. Jól meg is fájdult a fejem :)
2011. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
jobbra forog. szentem kamu
2011. máj. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Balra is forog egy idő után. Ezért kezdett el balra forogni, nem azért, mert koncentráltál, szerintem. :)
2011. máj. 30. 01:02
 5/21 anonim válasza:
Nem kamu . Probáld jobban nézni én nekem másik irányba is tud forogni. ez nagyon durva:DD
2011. máj. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Egyszer balra utána jobbra utána balra utána jobbra stb stb forog.. minden 15-17. forgás után fordítja meg a forgását.. (nem sikerült pontosan megszámolnom..) és most nem a forgás irányára összpontosítottam és így is változtatta..
2011. máj. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Na letöltöttem egy gif deitort, és csak jobbra forgó képeket tartalmaz. Viszont simán lehet, hogy be van programozva arra, hogy visszafelé is lejátsza a dolgot. Hiszen sima képekbe még A4es oldalnyi kódokat is el lehet rejteni, szóval ez közel sem lenne lehetetlen.
2011. máj. 30. 01:10
 8/21 anonim válasza:
Nekem csak egyfelé forog. Jobbra
2011. máj. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
igen egyébként folymatosan változik szabályos időközönként szzóval kamu
2011. máj. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mindkét irányban forog, attól függ, hogy hogy nézed. NEM kamu. NINCSEN beprogramozva, hogy egyszer erre-egyszer arra forogjon.

(Ezt letesztelheted pl. úgy, hogy a barátoddal egyszerre néztek rá ugyanarra a forgó képre. Tesóm ugyanakkor mikor néztem, pont a másik irányba látta forogni).


Egyébként volt már kérdés, és meg is magyarázták, hogy miért lehetséges. Ez csak egy árnykép.

2011. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!