Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van itt egy elekromérnők...

Van itt egy elekromérnők vagy, aki ért az elektronikához?

Figyelt kérdés
Az elektronika alapjairól szeretnék többet tudni!Azonkivül a beta,alfa hullámokról,ami az emberi agyhoz is kapcsolódik!
2011. jún. 13. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Van.


Az elektronika alapjait könnyen elsajátíthatod például egy elektronikai műszerész szakiskolával, vagy magasabb szinten egy egyszerű elektromérnöki egyetemi képzéssel. Pár év az egész, és már meg is van.


Az alfa- és béta hullámokról viszont inkább egy neurológust kellene megkérdezned, vagy esetleg ezt is kitanulhatod egy egyszerű orvosi egyetem + neurológus szakvizsga, nem is nagy dolog...


Nem tudom, mit is akarsz, de amit a kérdésedben leírtál az egyrészt annyira általános, hogy semmit nem tudok kezdeni vele, másrészt pedig sokkal bonyolultabb annál, hogy egy ilyen weblapon értelmesen meg lehetne válaszolni. Ha valamire KONKRÉTAN kíváncsi vagy, akkor AZT kérdezd meg!


Pedro

2011. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is elektromérnök vagyok, az alfa hullámok 8 és 12 Hz közötti, az agy által kibocsátott hullámok, amelyeket általában az úgyn. REM ( rapid-eye-movements ) elalvás fázisában bocsát ki az agy, abszolút rendezetlenül. Az előttem szólohoz annyit tennék hozzá, hogy ha valaki olyan MSc szakot végez, ( vagy olyan Bsc szakirányon ) amely orvosi eszközök tervezéséről szól, akkor van erről ismerete. Lásd: elektronikai eszköz az agy CT ( bár csak érintőleges ismeret, részletes tényleg a nerológus bácsi tudja elmondani :)
2011. nov. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!