Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol találhatok olyan könyvet,...

Hol találhatok olyan könyvet, ami a speciális vegyipari műveletek folyamatirányításáról szól?

Figyelt kérdés
pl: leírja a szárítás szabályozását
2011. júl. 16. 23:42
 1/6 Silber ***** válasza:
100%
Ajánlom Perry: Vegyészmérnökök kézikönyve I. II. kötetét. Viszont kösd fel a gatyát ha nem tudod könyvtárból kihozni, mert sajnos nagyon ritka. Én két éve vadásztam rájuk, és csak akkor kerülnek tovább tőlem, ha megölnek.
2011. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg tudsz angolul itt van pdf formátumban az, amiről az előző beszélt:

*****

Az első találat volt, hetedik kiadás, de ha kicsit továbbguglizol talán megtalálod a legújabbat is.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NoodIy ***** válasza:
A Perry féle könyvet tényleg elég nehéz megtalálni, kb. 50 éves könyv, és nem sok volt belőle akkor se, manapság elvétve találni 1-2-t de sokan is vadásznak rá. Tudnám ajánlani a Fonyó-Fábry féle Vegyipari Művelettani Alapismereteket is, az is egy nagyon hasznos könyv (bár szabályozás részt gyakran csak felületesen érinti). Folyamatirányításból szerintem egyetemi jegyzeteket könnyebben találhatsz. Sajnos egy a témát jól körüljáró könyvről nem tudok.
2011. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek!
2011. júl. 17. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mik ezek, de ha budapesti vagy, akkor érdemes lehet benézned a BME könyvtárába. Kell valami tagdíjat fizetni, de tudtommal nem csak a hallgatók vehetnek ki könyvet. Jól is nézne ki ha az ország legnagyobb műszaki könyvtárát egyszerűen elzárnák... Ott lehet, hogy tartanak még abból az 50 éves könyvből.
2011. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tényleg ritka... én könyvet nem tudok ajánlani, de ha van discovery channel-etek, nézd meg a hogyan készült?-et
2011. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!