Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan lehet krómosítani...

Hogyan lehet krómosítani házilag? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kipufogót meg egy két apróságot szeretnék krómoztatni, de láttam, hogy otthon is megszokták tudni csinálni. Van krómhoz hasonló festék? Vagy otthon is lehet krómozni?(mert tudtommal sz úgy van, hogy több színbe, anyagba be kell mártani és úgy jön ki)
2011. aug. 16. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Galvanizálás az amire te gondolsz. Ez nem egy festési eljárás, hanem egy komoly, felszerelést, speciális anyagokat és megfelelő szaktudást igénylő eljárás. Szerintem bízd azt inkább szakemberekre...
2011. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
fújd le KROM EFFEKT-el...az neked jó lesz...csak mondjuk ne a kipufogót :D
2011. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
házilag, hogy csinálhatták akkor? gondoltam nem egyszerű. szerintem van a krómhoz nagyon hasonlító festék azzal bevonták és messziről nem tudjuk megmondani, hogy festve vagy krómozva van.
2011. aug. 16. 10:27
 4/8 A kérdező kommentje:
ja gondolom ez a KROM EFFEKT- el van bevonva és messziről nem látszik különbség. Hőálló ez a festék, hengerre jó? Én ott láttam. Milyen kiszerelésbe van, milyen árba van, ha valakinek már volt hozzá szerencséje? :)
2011. aug. 16. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:
meg ne csináljuk helyetted?
2011. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10:33 ha ennyire szeretnéd, nyugodtan :D
2011. aug. 16. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Tessék, még valamit?

Króm effekt spray, 400 ml, arany

Márka: ( NOVASOL )

Cikkszám: Króm effekt spray, 400 ml, arany

Egységár (darab):

Bruttó: 1.390,00 Ft

Nettó: 1.112,00 Ft

Tegye fel kérdését a termékről

Magas króm hatású, gyorsan száradó beltéri festék, amely alkalmas: fém, üveg, kerámia és szinte minden műanyag felületre.

Kiváló eredményt érhetünk el ha beltéren alkalmazzuk kandeláberek, képkeretek, vázák, stb. felületére.


Szín: arany, de van más is

Kiszerelés: 400 ml

Kiadósság: 2 m2

Teljes száradási idő: 30 perc

2011. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy le fog égni a kipufogóvégről 1 hét alatt mint annak a rendje ez a króm effekt spry.

A hőálló ezüst tovább fogja bírni de annak olyan alumínium színe lesz. Alumínium tárgyakat lehet esetleg otthon eloxálni ez legerősebb réteg ami otthon kivitelezhető.

A krómozás az már ipari téma. De szerintem amennyiből lekrómoznák annyiból már veszel egy új kiput.

2011. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!