Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Írjatok kérlek törtes művelete...

Írjatok kérlek törtes műveleteket (összeadás kivonás). Van olyan oldal amin van sok ilyen feladat? Vagy ti tudtok ilyen műveleteket?

Figyelt kérdés
Kérlek írtok különböző nevezőjű és azonos nevezőjű összeadásokat kivonásokat? Most kezdtem beleesni ezekbe a műveletekbe csak nincs sok feladat interneten. Ha lehet akkor értelmeset és ne butaságot.
2011. aug. 25. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy a jövő héttől kezdve?

Nincs a környezetedben senkinek 6-7-8. osztályos feladatgyűjteménye? Azokban rengeteg feladat van.

Ha valamelyik fajtával gond van inkább akkor kérdezz.

2011. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6.-osztályos leszek. De most veszem jobban elő még az 5.-osztályos anyagot, hogy ha kérdeznek (márpedig fognak a jó eredményemért) akkor tudjak valamit az év elején. Van egy könyvem de az már semmire se jó, 5.-es matematika.
2011. aug. 25. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tádádádáááám!

G.

2011. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább megszüntetem ezt a kérdést:S
2011. aug. 25. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért szüntetnéd meg?

A maga módján mindenki segíteni akar. Te ilyen feladatokra gondoltál? Ha igen, küldök még és az eredményeket is megbeszélhetjük.

[link]

2011. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!