Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha azt álmodom, hogy üldöznek,...

Ha azt álmodom, hogy üldöznek, a valóságban termelődik adrenalin?

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam, hogy betört a házunkba egy pisztolyos fickó és tudtam, hogy engem akar megölni. Menekültem, futottam, bújkáltam, a rendőrséget hívtam, és közben álmomban éreztem, ahogy elönt az adrenalin. Pár pillanat múlva felébredtem, kalapált a szívem és tényleg olyan volt, mintha a valóságban is kaptam volna egy adrenalinfröccsöt.
2011. aug. 29. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanis valóságként fogod fel.
2011. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen termelődik. És az ilyen álmok azért olyan élethűek ,mert akkor álmodod mikor pont a fent lét és a mély alvás között vagy. Pár perces álmok ezek de te egész éjszakásnak hiszed. Ezért olyan riasztók.
2011. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sőt akkor is termelődik ha megnézel egy izgalmas boxmeccset, vagy filmet a tv-ben.
2011. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen termelődik
2011. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. aug. 29. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Azért ezzel vigyázz.

Ha nem kapsz levegőt hosszabb ideig (1-2 perc) - akkor pont ez történik. Ha verejtékben úszva, dobogó szívvel ébredsz - akkor lehet, hogy majdnem meghaltál légszomj miatt.

Csecsemőnél ez a bölcsőhalál.

Ilyenkor ajánlott elmenni orvoshoz, aki megnézi mi a helyzet, és esetleg beutal egy alváslaborba a Madarász u.-ba.


Csak szólok - amíg még élsz.

2011. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami lehet benne, mert én az érettségi előtti éjszakán hogy úgy mondjam "realisztikus horrortörténetet" éltem át, de olyan rendes trancsírozósat. Mikor felriadtam, szabályosan halálfélelmem volt, csak kapkodtam a levegőt :)
2011. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!