Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Létezik online kémiai vegyület...

Létezik online kémiai vegyületkészítő? LENT!

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy online meg lehet tudni, hogy ha 2(akár több) anyagot összekeverünk mi lesz.

Egyik ismerősöm mondta, hogy talált ilyet de már nem emlékszik rá.HELLP!


2011. szept. 17. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Engem is nagyon érdekelne...
2011. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
[link] Csak ezt találtam, nem nagyon folytam bele, nem tudom, hogy miket lehet csinálni. Mást én se :S
2011. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Arra gondolsz, hogy ha beírod a programmba az egyenlet baloldalát (mondjuk együtthatók nélkül), akkor mi keletkezik? Mert az "online vegyületkészítő" kifejezéssel egy kicsit bakot lőttél.
2011. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem o arra gondolt hogy beirja az összetevőket es kidobja mi lesz belőle.

Jogos a kerdes es Szepen kivitelezett.

Hu ez engem is erdekelne.

2011. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
IGen erre:D
2011. dec. 3. 08:21
 6/7 anonim válasza:

Erre feliratkozok!


Adminok légyszi tegyétek ki a főoldalra is

2012. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a Humanoidkutya amit kuldott a program egy kicsit elegge bluud.egy olyan programra faj az emberek foga en nem is tudom a stohiometriai egyenlet es kesz

Beirja az ember hogy H2 + H2O2 meg es igy tovabb es a Szamitogep meg kiirja mi lesz belole valami csak lesz belole

2012. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!