Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen könyveket lenne érdemes...

Milyen könyveket lenne érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Természetesen nem fikciós regényekre gondolok, hanem olyan művekre, amiből okulhat az ember. Amiből megismerhetjük a minket körülvevő dolgok működését és azok értelmét. Például az emberi civilizáció fejlődését, hogyan jutottunk idáig, ahol most tartunk, kik irányítják mindezt, vagy ha önműködően mennek a dolgok, akkor milyen szabályszerűségek viszik előre a rendszert. Valamint hogy hová tart mindez.
2011. szept. 25. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ezen sokat lehet vitázni de én pl az 1984et ajánlanám. aztán kitudja, lehet neked nem fog bejönni. (ha még nem olvastad)
2011. szept. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az 1984 pontosan a fikciós regény kategóriába tartozik :) de azért köszi.
2011. szept. 25. 03:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen könyv van. Menj el egy könyvtárba,és a tudományok,természettudományok között nézz szét. A fülszövegekből eltudod dönteni,hogy érdekel-e az a könyv.
2011. szept. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 /Anita_'94/ ***** válasza:
Az 1984 szerintem is jó lehet, már le is töltöttem a telómra. Esetleg még a Mein Kampf.
2011. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!