Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van valami elfogadható, I. G....

Van valami elfogadható, I. G. A. Z. magyarázat arra, hogyan tehet szert egy ember mutációs képességekre?

Figyelt kérdés
Igen, mindenki jól sejti, jelenleg az X-Man című filmet képzelem ide példaként.
2011. szept. 29. 23:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Olyanokra sehogyan. Te is kevered a jézuskát a géppuskával... (na jó, a mesét a valósággal)


Pedro

2011. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 sas15 válasza:
92%
hatalmas mennyiségű ólommal a fejedben bármire képes leszel...
2011. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Sas15: lődd tökön magad.


Pedro - köszönöm szépen, de nem keverek semmit senkivel...

2011. szept. 29. 23:47
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Az osszes rakos beteg hasznalta szuper mutacios kepesseget. Ha megered neked is lehet.
2011. szept. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Mivel ilyenek nem léteznek, te meg egy felfújt hólyag vagy, így szerintem fölösleges vitatkozni. Nézz utána, mik is azok a mutációk, meg a genetika, aztán majd utána anyázz, ha hülye kérdésre hülye választ kapsz.
2011. szept. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: te miért válaszoltál egyáltalán? Miért gondoltad azt, hogy Neked ide válaszolnod kell?
2011. szept. 30. 11:41
 7/23 A kérdező kommentje:
Amúgy is szánalmas, primitív barmok vagytok, menjetek játszani a szobátokba...
2011. szept. 30. 11:46
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Ne primitív barmozz szerintem, főleg ha ilyen kérdést teszel fel.

Ahogy Sir Butcher írta, olvass utána mi az mutáció, genetika és rá fogsz jönni, hogy az X-men filmekben szereplő dolgok igen nagy baromságok, és a fizikai képtelenségekről most ne is beszéljünk...

2011. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
mikor pubertás korban a hang változik?azis egy mutáció :P xD amúgy olyan mutáció tutire nincs,mit X-man-ben.Nemgondolod,hogy akkor már szupererővel rendelkeznébek az emberek?
2011. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Felteszel egy kérdést, ami önmagában értelmetlen, és két wikipédiás cikk, és józan paraszti ésszel belátható lett volna.


Aztán lehülyézel mindenkit, pattogsz, mint egy hólyag, neked áll feljebb. Ahelyett, hogy esetleg kulturáltan módosítanád a kérdésedet, értelmesre. Ha valóban tudnád a határt a valóság és a film között, akkor tudnád, hogy az x-men szintű dolgok hülyeségek. Az embereknek nincsen semmi olyanjuk, ami így mutálódhatna. De ez neked úgyis magas, és ha valaki el akarná magyarázni, te úgiys csak fröcsögni tudsz.


Nem tudom, hány éves vagy, de tipikus példája a mai gerinctelen társadalomnak: "Én vagyok az istencsászár, ott rúgok belétek, ahol akarok" aztán sírsz és anyázol, ha valaki ajtót mutat... Pech. Az élet ilyen kegyetlen. Tanulj, művelődj (nézd meg kapásból a "kultúra" szó jelentését), és, remélem, rájössz, hogy mi is itten a probléma.

2011. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!