Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan oszthatom meg a számító...

Hogyan oszthatom meg a számítógépen internet hozzáférését a telefonnal (2.3 android)?

Figyelt kérdés

Egyenlőre még nem szereztem be WIFI-s routert, de hallottam pár mende-mondát, hogy USB-n is lehet internetet megosztani.

Sajna csak a fordított irányú megosztásról találtam eddig leírást (teló net -> PC), de nekem nem ez kéne.

Ha valaki tudja hogy kell, vagy esetleg tud mondani oldalt, ami leírja, segítsen.

Köszi előre is :)


2011. dec. 3. 08:17
 1/5 anonim válasza:

Ha nincs Wifi routerem, használhatom a PC-m netkapcsolatát USB-n keresztül?


Igen, egy marketről letölthető alkalmazásra lesz szükséged.


Engedélyezd a telefonon az USB Debuggingot: Beállítások → Alkalmazások → Fejlesztőknek → USB hibakeresés

Telepítsd a PDANet alkalmazást a marketről.

Indítsd el.

A felugró böngészőablakban válaszd ki az operációs rendszered.

A felajánlott filet töltsd le és másold át a PC-dre.

Telepítsd fel a PC-n a programot.

Legyen összekötve a telefon és a gép USB-n és indítsd a PDANet-et.

Lehet netezni.

2012. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a PDANet modemet csinál a telefonból, magyarul szart se ért a válaszod... itt az a kérdés, hogy lehet a PC netét usb-n keresztül használni. De tudtommal sehogy sem, csak a telefon netét lehet használni. Bár nem értem, miért nem csinálnak hozzá olyan programot ami ezt lehetővé tenné. sajnos nekem is ilyen problémám van egyébként. :/
2012. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A poén az benne, hogy a telefon szoftverének frissítését csak USB-n keresztül teheted meg. Magyarul ott használhatod a PC netét USB-n keresztül viszont már, hogy másra haszánhasd a PC netét azt már nem tudom. Szörnyű!
2012. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 franckarika válasza:
A megoldás:Reverse Tethering
2014. nov. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BoogeyMan666 válasza:
2016. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!