Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Óbudai Egyetem, Rejtő Sándor...

Óbudai Egyetem, Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Karról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tudom, most volt hasonló kérdés a Pannon egyetemről, pont az ichletett meg. :)

A környezetmérnök szakot céloztam meg.


2011. dec. 3. 23:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

olvasd amit a pannonra írtam :D


-.-

2011. dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
diplomagyár
2011. dec. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Pannon Egyetemre való írások alapján:

Egy nem túl nagy - kb. átlagos vagy az alatti - képességekkel rendelkező lány vagyok, aki azonban érdeklődő, nyitott főleg a reál dolgok iránt, és aki a szorgalmával ellensúlyozni tudja a gyengébb képességeit. Szorgalom bevetésével erős átlagossá válhatok, sőt, néha egy-egy területen átlag fölé.

Éppen fentiek miatt nem hinném, hogy a BME nekem való lenne - úgy gondolom, oda nem elég csupán a szorgalom. Viszont egy lazább egyetemre, bízom benne, elég. Csak nagy s*gg kell, amin ülök pár órát, míg megértem az anyagot. Mert képes vagyok megérteni, csak nem elég gyorsan ahhoz, hogy a BME-re menjek.

Viszont nem akarok ekkora érdeklődéssel és szorgalommal csupán OKJ-s képzésre menni. Igen, ott is van rangosabb és jobb, sőt, B-tervnek már van is asszem egy jelöltem...

De meg szeretném próbálni az egyetemet.


Ennek fényében?


Inkább olyanok írjatok kérlek, akiknek kifejezetten az OE-vel kapcsolatban vannak tapasztalataik, akár ismerősökön keresztül.

2011. dec. 4. 14:48
 4/23 anonim ***** válasza:
Ennek fényében irány a BME. Én is ott vagyok, ha érdekel írj privit és elmondom.
2011. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

OE-RKK konkrétan diploma gyár. Tudást nem fogsz semmit kapni, diplomát igen.

A légkör kellemes, a környék és közlekedés is jó.

2012. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Jó, de akkor hova?

Bizonyos okokból vidékre nem mehetek. Nem szeretném firtatni, miért. Nem és kész. Amúgy valószínű ott is kb. OE-RKK szintűek a környezetmérnöki szakok.

A BME-ről pedig kibuknék, ez tény...

2012. jan. 5. 20:09
 7/23 anonim ***** válasza:
Mindenhol ez van kb. Tudást nem kapsz, majd csak akkor ha dolgozol. Mehetsz az RKK-ra is nyugodtan.
2012. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Most akkor szerinted menjek vagy ne? :D
2012. jan. 6. 18:59
 9/23 anonim válasza:
100%

Nem értem mi ez a diplomagyáras hülyeség......

Én ott fogok most végezni, simán találtam munkát, JÓ munkát, szinte minden ismerősöm a szakmában dolgozik, aki tényleg akart is.

Aki nem ismeri a szakot és a lehetőségeket ezzel a végzettséggel, az mit pofázik bele??

2012. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, melyik szakon?
2012. jan. 29. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!