Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Aki ért az elektronikához,...

Aki ért az elektronikához, segítene? Van itt 3 "tippelgetős" feladatsor, tényleg csak betűket kéne írni hogy melyik a jó, persze van ahol több megoldás van.

Figyelt kérdés

Nagyon nagy segítség lenne, mivel nem tudom hogy én jókat írtam-e, valamint a nagy részüket nem is tudom.


Perceken belül linkelek, amint feltöltöm.


2011. dec. 21. 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ez az első. Aki ért hozzá az tényleg csak egyszer végigfut rajta és tudja is a megoldást, én sajnos nem :/

2011. dec. 21. 13:25
 2/5 A kérdező kommentje:
2011. dec. 21. 13:30
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


Igazából ha valaki lenne olyan jó hogy megoldja, akkor én már az utolsó kettőnek vagy közülük az egyiknek is nagyon örülnék. Nem tudom mennyire pofátlan kérés lenne mind a három

2011. dec. 21. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
nem bántásból de szerintem ne reménykedj válaszban, mert végigolvasni nem lenne türelme az embereknek nem még meg is válaszolgatni :(
2011. dec. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, gondoltam. de azért hátha akad valaki aki nagyon ráér így a téli szünetben és ért hozzá.
2011. dec. 22. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!