Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a fenét csináljak? Normális...

Mi a fenét csináljak? Normálisak a hivatalnokok?

Figyelt kérdés

Elköltöztem egy faluból, mert nem akartam, hogy X-Y továbbra is zaklasson, nagyjából egy év telt el azóta, és kb 4 hónapja jelentkeztem be az új lakcimemre!

Erre a volt lakóhelyem polgármesteri hivatalában érdeklődött az illető, aki zaklat, illetve kémkedik utánam az aktuális lakókörnyezetem megismerése által, hogy ő nem talál engem és hogy hozzátartozó, erre lekérdezték a lakcimnyilvántartóból és szóban kikogyogták az új lakcímemet!!



Mit tegyek, mihez van jogom az agyvérzésen kívül?



2012. febr. 5. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Feljelentheted zaklatásért.
2012. febr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán ha a megfelelő topicban kérdeznél...
2012. febr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sokmindent. Ha perre vinnéd a dolgot, hogy bizonyítanád be, hogy tényleg ők adták ki a címed? Úgyis letagadják.
2012. febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Max. írd be a panaszkönyvbe, hogy mi történt, aztán majd megígérik, hogy kivizsgálják az ügyet, de nem hiszem, hogy jutnak bármire is, hacsak őszinteségi rohamot nem kap az ügyintéző, és mindent bevall nagy lelkiismeret-furdalásában (amire nem sok esély van), akkor sosem derül ki, hogy törvénytelenül jártak el.
2012. febr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A feljelentés már rég megvolt ráadásul hangfelvétel becsatolásával, mivel robbantással és gyújtogatással is fenyegetett..


8 hónapja "vizsgálják" a dolgot, azóta történt 1 darab kihallgatás, amiben tagadott mindent.

2012. febr. 13. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!