Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol található a Langenhars-szi...

Hol található a Langenhars-szigetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Először: [link]


Másodszor: [link]

2012. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
A hasnyálmirigyben. Ehhez nem kell Google.
2012. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Neked nem, de másnak esetleg aki...
2012. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
magadban
2012. febr. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

A Langenhars-szigetek a Google-ben található, értem.

De hol található a Google?!

2012. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mickey5 válasza:

Úgy emlékszem (több évtized távlatából), hogy ezt helyesen Langerhans-nak írjuk. Amikor én jártam iskolába, ez még tananyag volt.

Igen, valóban, a Wikipédián meg is találtam: [link]

Ez a Google-kérdés komoly? Ha tényleg nem tudod, íme a megoldás: [link]

2012. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Langenhars-szigetek (hacsak az interneten nem nézted meg) a Guztrammer-gleccser un. szökővizének hordalékában felgyülemlett amulettekből kialakult vizuális képződmények.
2012. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mickey5 válasza:

#7 hozzászólásra válaszolva:

Lehet, hogy ez humoros (szerintem nem). De ha a kérdezőnek a Google sem ismerős, akkor ezzel a Guztrammer-gleccseres dumával sikerült teljesen félrevezetni. Szóval ez a válaszod most nem az 53% hasznos tartományba esik, hanem a 47% fölöslegesbe.

2012. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8/8

Én csak feltételezem, hogyha valaki az interneten keresztül kérdéseket tud a "Gyakorikérdések.hu"-ra beküldeni, rendelkezik számítógéppel és bizonyos ismeretekkel is. A Google (ismereteim és tapasztalatom szerint) a legismertebb böngésző. Sokszor van ingerenciám tréfával elütni olyan kérdéseket, melyeket erőltetettnek, netán butusnak tartok. (Pl. hogyan lehet Miskolcon buszjegyet venni? Meg hasonlók.) Úgyhogy elnézést...

2012. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom, hogy a százalékok hogyan számítódnak. Mindenki 100-ról indul és lassacskán veszít, vagy (biztosan) másképp, nem is figyeltem.
2012. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!