Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a véleményetek a biotechnol...

Mi a véleményetek a biotechnológiáról? Érdemes manapság ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet ilyen területen elhelyezkedni szerintetek? Mennyire fejlődik mostanában, mondjuk Magyarországon, vagy éppen mennyire hanyatlik?

De egyébként bármilyen vélemény érdekel róla. (nyilván nekem is vannak elképzeléseim róla, és utána is néztem sok helyen, csak érdekel, mások hogy látják)

Előre is köszönöm!


2012. ápr. 25. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel, akkor mindenképpen érdemes. Fejlődik és szerintem nagy jövője van, viszont itthon nem hiszem, hogy könnyen el lehetne helyezkedni vele. Állami szinten is rettegnek s GMO-tól.

[link]

2012. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Természetesen érdemes.Fejlődik a biotechnológia nagyon is érdemes vele foglalkozni.
2012. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
18:47 a biotechnológia nem csak génmanipulációból áll!!
2012. ápr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudom én is, csak ez a legismertebb és ezt hoztam példának a hazai helyzetéről.
2012. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kérdező!szakosodás miatt kérdezed?

Biomérnök leszek majdnem vagyok azért kérdezem ...

2012. ápr. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, azért kérdezem. :)
2012. ápr. 28. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia én sajnos más szakirányt válsztottam akkor válaszd ezt ha érdekel a genetika pl keményebb mikrobiális genetika laborra számits,egyébként jó szakirány nem tudom miből tudsz választani ?egyébként sokszor keresnek fermentációhoz embert és oda eza legjobb


BME?

2012. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha bme akkor többet is tudok mondani

üdv sz utsó

2012. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, BME.

Érdekel a genetika, meg a többi tárgy is, amik ehhez a szakirányhoz tartoznak, szóval úgy éreztem talán ez illik hozzám legjobban.

2012. ápr. 29. 14:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Én eegészségvédőt válszatottam ,szerintem a biotech a legnehezzebb szakirány de ott legalább nincs fejetlenség ha jóban vagy a genetikával be fog jönni elhelyezkedás szempontjából viszont nme tudom mi a helyzet mert akiket én ismerek mind analitikával foglalkoznak...úgyéertem gyogyszergyár meg ilyenek...
2012. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!