Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen lett (idén! ) az emelt...

Milyen lett (idén! ) az emelt érettségid?

Figyelt kérdés
Igazából csak az idei pontok érdekelnének, mert hallottam, hogy átlagosan jóval rosszabbul sikerültek, mint az elmúlt években. Írjatok tárgyat is, meg esetleg hogy hova szeretnétek jövőre járni. Köszi! :) (ez csak amolyan felmérés, kíváncsiságból kérdezem, mert én is idén érettségizem, én töriből emelteztem.)

2012. máj. 29. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én majd az ELTE Fizika karára szeretnék menni de majd csak övőre fogok érettségizni, de idén is mint minden évben megcsinálom a tanárommal tanórán, és az emelt fizikán alig vesztettem pontot.. ;D

de a töri, abból örülök ha meg lesz a 2-es középszinten

grat , és sok sikert a szóbelihez...

2012. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést 6 nap múlva tedd fel.
2012. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*7
2012. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaja... még nem volt megtekintés!!

Jó, van, aki előre érzi, de én pl. nagyon nem.

Vagy megérzem, vagy az ellenkezőjét érzem meg, sose tudni, mikor hallgassak a megérzéseimre...

2012. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja jó, akkor majd ha tudjátok, nyilván. :) csak mert nálunk pl. tegnap már megérkeztek az eredmények. :/
2012. máj. 30. 15:08
 6/11 anonim válasza:
nálunk is megvannak az eredmények, bár hivatalosan csak 5-étől tekinthetők meg. töri 60%, lehetne jobb is, bár tanulás nélkül ennyire futotta :D
2012. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

nekem ELTE anglisztika a cél, és pénteken megmondták már az eredményeket nálunk. angol emelt 92%, magyar emelt 87%.

úgyhogy nekem aránylag nyugi van már :)

2012. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Német emelt 73% lett.
2012. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Latin emelt 89% ... remélem a szóbelivel nem rontom el..

amúgy elte latin szak a cél..

2012. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Német emelt, 98%, és az ELTE hebraisztika szaka a cél.
2012. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!