Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Megmondaná valaki hogy mi...

Megmondaná valaki hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A padláson találtuk, de nem tudtunk rájönni. Segítsetek
2009. júl. 1. 17:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy egy működő szobor.Létezik olyasmi,lehet hogy egy befejezetlen mű.A kalapács lezuhanására ad hangot?
2009. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
igen tud billegni... és a az a középső az is tud forogni és lehet változtatni a szöget
2009. júl. 1. 19:11
 13/34 A kérdező kommentje:

ad hangot


még több magyarázat


[link]

2009. júl. 1. 19:16
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg légyszíves még valamit!

Az a lemez, amit megüt a kalapács és a két körbeforgatható kar van rajta, az a deszkához rugalmasan csatlakozik, (rugókon áll) vagy fixen oda van csavarozva? (első vagyok, és van egy tippem)

2009. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is valami szegecselő vagy ahsonló dolog lehet, és úgy működik hogy a kis körbeforgó lap leszorítja a lemezek egyik felé hogy ne csúszkáljanak, azért van 2, hogy különböző méretűekhez is jó legyen, és aztán az állatkát hátrabillentve a kalapács lecsap a szegecsre :) Jaés azért lehet kibillenteni a másik végletbe a kalapácsot hogy ne legyen útba mikor behelyezik a lemezeket. Ja és hogy a tükör miért van ott, arról foggalmam sincs :D (tehát valószínűleg nem szegecselő mégsem..:P)
2009. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Az a kis kar, ami mozgatja azt a kis valamit, nincs összeköttetésben a többi résszel? Az alján gondoltam. Nem lehet a hátulját megnézni?
2009. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Nincs lerögzítve rugalmas....

hátul semmi nincsen, csak a fát lehet látni, és még csak nem is üreges

2009. júl. 1. 20:47
 18/34 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ez az év rejtélye
2009. júl. 1. 20:56
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ha a két kis kar bemélyedésébe beleteszel valamit (két kis kavicsot) és meghúzod az oroszlán farkát, és leesik a kalapács, akkor fellövi a kavicsokat?

Istenre kérlek próbáld ki, mert itt fogok éjszakázni!

2009. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
a kicsike kavicsok igen:)
2009. júl. 1. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!