Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol lehet venni lőport?

Hol lehet venni lőport?

Figyelt kérdés

Lesz egy ilyen mini ágyúm: [link]

és ehez kéne lőpor pl ilyen mint ami ebben a videóban van: https://www.youtube.com/watch?v=OBbNKj1FvgA&feature=related.

Lehet kapni Magyarországon? Esetleg Debrecenben?



2012. nov. 1. 00:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Példálul Pyrodexet lehet kapni?
2012. nov. 1. 00:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez isteni, ilyent még nem láttam! :)) Az első linkben levő videón, az 1:03-as csatajeleneten mekkorát szakadtam!:DD


Ismét egy olyan cucc, aminek semmi értelme nincsen, de ránézek és egyszerűen akarom! :)


Sajnálom, a kérdésedre nem tudom a választ.. Csak muszáj volt ezt ide leírnom..:D

2012. nov. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Picit beleolvastam. Azt írja, hogy szinte bármivel használható fekete lőpor, Pyrodex, Triple 7, bármilyen tűzijátékból kiszedett porral, de házilag is készíthetsz magadnak gyufafejből. Azért ez utóbbival figyelj, hogy töröd meg, mert ütésre robban!:)


A Tied milyen színű lesz? :D

2012. nov. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kék lessz az enyém, de lehet h (a lakatos) papám csinál nekem és akkor nem kell megvenni és akkor olyan színűre fesstem amiyenre akarom.
2012. nov. 1. 12:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!