Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A barátomnak olyan problémái...

A barátomnak olyan problémái vannak, hogy utálja történelmet mit tantárgyat. Egyszerűen nem bírja tanulni sem . Szerintem ez a tanár végett is lehet. Tudnátok valamilyen ötletet mondani, hogy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
"Szerintem ez a tanár végett is lehet." Mitmivan?
2013. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki, amit nem ért belőle. Feltehetően eléggé vissza kell menni időben, ki tudja, mióta nem érti. A tanár akkor lehet az ok, ah mondjuk te is emiatt utálod, meg legalább a fél osztály. Ha ez nem áll, kizárólag a barátod nem értése az ok, meg az ebből kifejlődött, sikertelenségtől való félelem.
2013. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Márciuska ***** válasza:
100%
Jó ötlet lehet olyan filmeket nézni, könyveket olvasni, amik izgalmasak, és valamilyen történelmi korban játszódnak, amit jól le is írnak. Ha az adott könyv/film elég izgalmas, és tetszik a barátodnak, a sztori mellett akaratlanul fog tanulni is belőle. Esetleg mindjárt jobban megszereti a tantárgyat is. Ha tényleg a tanár miatt van (és nem "végett", bocs hogy kijavítalak, de nyelvtanilag itt a "miatt" a helyes) akkor megpróbálhat magántanárhoz menni, vagy másik tanárt megkérni, hogy korrepetálja, esetleg olyan ismerős, barát, rokon segítségét kérni, aki szereti a történelmet, és jól el tudja magyarázni.
2013. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
én detto így voltam a némettel,gyűlöltem,folyamat puskáztam,és épphogy meglett....ami nem érdekli az embert,az egyszerűen esélytelen hogy menjen.a film valóban jó ötlet,vannak nagyon jó dokumentum filmek.(csak bírd vele végignézetni :P ) a magyar törihez pedig Belga-Királyok a házban című dalát tudnám ajánlani :D
2013. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok. Engem érdekel a töri csak egyszerűen a tanár idegesít mert nem lehet vele egy hullámhosszon lenni. Ezért anyaggról anyagra magolnom kell. :( Amúgy kitűnő vagyok mindenből.
2015. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-os, hogy talalsz meg egy ket es fel eves kerdest?:D
2015. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!