Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Nokia C3-00 nem kapcsol be,...

Nokia C3-00 nem kapcsol be, Feher kijelzo bekapcsolas eseten var 3-5 mp. T es kikapcs. Kuka?

Figyelt kérdés
Szoftoltam a kis telefont mar egyszer, akkor is kiirt valami teszt menu-t, de mostani szoftolaskor kiirta a progi hogy nem sikerult, es kidobta a telot, kerte hogy huzzam ki a kabelt, es dugjam vissza. Innentol kezdve a telefon a fent emlitetteket csinalja... :( Otlet?

2013. ápr. 3. 22:22
 1/5 anonim válasza:
Töltő.??
2013. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
Hát most van egy frissítési hiba miatt született téglád. Keresgélni kéne fórumokban, csak van valami hardver-resetes újraélesztési módszer.
2013. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem tudom hogy segít-e de a pc suiton keresztül is tudsz rendszer visszaállítást csinálni
2013. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
[link] vagy ez talán
2013. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pc suite program akkor teremt kapcsolatot, ha a telefon be van kapcsolva, de a telefon nem kapcsolt be, Phoenix programmal lehetett ilyen szepen elrontani, es ugyanezzel a programmal is hoztam vissza, volt egy ilyen opciom, hogy kiszedtem az akut, vissza, es mar rakta is ra a szoftot bekapcsolas nelkul, de azert koszi a valaszokat! :]
2013. ápr. 4. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!