Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Matek szakos lettem, és elég...

Matek szakos lettem, és elég nehezen kezd menni a matek. Eddig jobban ment. Hogy lehet könnyebben megérteni a mateket? Amúgy Romániában élek, itt köztudott, hogy nehezebbek a követelmények. Gimis vagyok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 19:36
 1/7 anonim válasza:
1%
Nehezebbek? Ja, azért vagytok olyan fejlett ország:D Egy szart nehezebbek..Jó, ha írni olvasni tudtok....D
2009. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
20%

"elég nehezen kezd menni a matek"...nem kezdem el magyarázni, hogy ez így miért helytelen szerkezet, de kommunikációs szakosként ettől feláll a szőr a hátamon...


nehezen megy a matek. és pont.

2009. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Veszel vagy kölcsönzöl szakkönyveket, gyakorolsz órán kívül.
2009. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

A kommunikáció szakos meg kushadjon, ha már ingyenélő lett. A matek. Hát a gimis anyag az vagy megy, vagy ne erőltesd. Úgyértem, ha kezdeni akarsz később valamit vele (pl továbbtanulni), de már középiskolában kifog rajtad az anyag akkor add fel.


Amúgy mi az, hogy _köztudott_? Én nem tudtam róla hogy ti ilyen fene igényesek vagytok az iskolákra...

2009. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
10%

első vagyok. utolsónak igaza van...

amúgy ketteske miért lenne ingyenélő? legalább a GIMI elsőt már kijárta:D

2009. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

talán a hozzáállásodat körülményesebben kellene figyelembe venni egyenes arányban a matematika nehézségeivel.Ha ez megvan + 1 kis kitartás.akkor annak meg lesz az eredménye.

tehát sikerülni fog!!!!!!!

2009. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is azzal kezdeném, hogy tényleg nehezebb ott a matek. Másodszor pedig ne sértegessük a határon túli honfitársunkat, ha lehetséges. Harmadszor - és ezzel befejezvén mondanivalómat - elmondom, hogy én matek szakos vagyok a szegedi egyetemen. Ha az időm engedi, akkor én talán tudok neked segíteni, amennyiben még igényt tartasz rá.


//Egy matek szakos fiú//

2010. okt. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!