Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Melyiknek a legnagyobb esélye...

Melyiknek a legnagyobb esélye hogy nyerjünk? Az ötöslottó, a hatoslottó, vagy a skandináv lottó?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 21:09
 1/9 supra01 ***** válasza:
69%

Skandi 1:3,3 millióhoz

Hatos 1:8 millióhoz

Ötös: 1:43 millióhoz


kb

2013. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

supra01, ezek a telitalálatok esélyei.


Annak az esélyei, hogy nyersz:

skandi: kb. 1:29

ötös: kb. 1:44

hatos: kb. 1:45

2013. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Szerencsejáték Zrt -nek a legnagyobb a nyerési esélye ezekben a játékokban.
2013. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
60%
Kedves utolsó. Aki nyert már több milliárdot vagy több száz milliót, az nem így gondolja.
2013. máj. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Mindegyiken nyerek minden héten egy stabil összeget: nem játszom velük.
2013. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Aki nyert már több milliárdot vagy több száz milliót"


Annak valószínűleg éveken belül semmi nem marad a nyereményéből.

2013. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Létezik egyáltalán olyan, aki nyert már jelentősebb összeget (több milliót) lottón? Én nem ismerek ilyet!
2013. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Pár tucat ötös találat jut tízmillió emberre, elég kicsi az esélyed arra, hogy ismerj ilyen személyt :)
2014. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szerencsjáték zrt.-nek kurvä nagy bevétele van ebből, sokkal nagyobb, mint a nyeremények lenyúlásából, így nem is éri meg kockáztatni, mert elég szarul járnának, ha nem lottóznának utána az emberek. Vagy lottóznának, de csak fele annyian stb.


Amúgy akiket a tv-ben mutogatnak, hogy vállalták a nyilvánosságot, nem tudom hány száz millát nyertek. Ők nagyon csóri emberek, de még rajtuk sem tűnt fel az embereknek. Elköltöztek a putriból, vettek normális házat maguknak, a gyerekekne, vettek nyaralót, stb. de nem csinálnak kirívó dolgokat. Igaziból soha nem tudhatja senki, hogy az új szomszéd, aki rohadt nagy házat épített mellé, vagy vett egyet az utcában az miből vette. Én sem verném nagy dobra, még a családom elől is titkolnám, mert nincs szükségem a kéregetőkre, akiknek vagy egy rakás pénz kell adni, vagy ha nem adok, akkor lehozza a blikk, hogy "komfort nélküli házban tengeti napjait a lottó milliárdos rokona" mert a lecsúszott, lopós, erőszakos szegről-végről rokonom is úgy gondolná, hogy joga van pénz követelni csak azért, mert nekem most "túl sok" van és ha nem adok eladja a sztorit a bulvárnak stb.


Épeszű emberek nem úgy kezelik meg költik a lottó pénzt, hogy mindenki tudja, hogy na ők nyertek.


Nekem is csak annyi tervem van, hogy építtetnék egy passzív házat, ebben egy középkorú párnál nincs semmi feltűnő. Vennénk szalonból egy új autót. Ebben sincs semmi feltűnő, hányan hoznak ki nyeremény nélkül is, annyi, hogy részletre, de az meg nincs ráírva, hogy én egyben kifizettem. Meg el tudnánk menni nyaralni. Ebben sincs semmi extra, más is jár. A családnak esetleg barátoknak meg simán be lehet adni az én oldalamnak, hogy a férjem részéről örököltünk és abból van a ház, a férjem oldalának meg, hogy az én részemről örököltünk és abból. Ennyi.

2014. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!