Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Einstein tömeg–energia...

Einstein tömeg–energia ekvivalencia elmélete pár éve kiderült, hogy helytelen. De akkor hol van a helyes?

Figyelt kérdés
A tvben hallottam,hogy mondták,hogy egy magyar ember megfelelőképp kitalálta,és egy könyvben kifejti.
2013. jún. 22. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy el mindent, amit a tévében hallasz. Főleg ha magyar ember a feltaláló.
2013. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát,ha nem emlékeznék rá,azt mondanám,nem is létezik.Mert mindenhol a közismert egyenletet használják.Ami egyébként szerintem így ránézésre könnyű csak,számolni vele már nem...
2013. jún. 22. 15:35
 3/17 Silber ***** válasza:
100%
Ha volt ilyen bejelentés, akkor is valami Egely-szakadék lesz. Valóban nem kell mindent elhinned. Ha tényleg cáfolta volna, sokkal nagyobb hírértéke lenne egy magyar televíziós műsorban történő megjelenítésénél.
2013. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is...Meg hogy lenne valami nyoma a neten.

De úgy állították be,mint ami tuti.Már egy híradó féleségnek se lehet hinni...

2013. jún. 22. 16:35
 5/17 Silber ***** válasza:
A híradónak egy a fontos, hogy hírértéke legyen. A valóságtartalom mellékes. Nem egy (országos TV-csatornán leadott) műsort láttam már én is, amelyben azt állították hogy egy hálózatról üzemeltetett mechanikus gép több energiát termel mint amennyit fogyaszt.
2013. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, ilyen hülye címet hogy sikerült írnod?

A tv-ben hallottam... persze.

Az a gond, hogy most a sok IQ 70-es ezen fog csámcsogni évekig.

2013. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6os,ilyen cím van,ezt kell szeretni.

Igen,néha néha néztem...

Most vagy a tv2 vagy az rtl...

2013. jún. 22. 23:00
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell szeretni.

Áltudományt, néphülyítést nem kell szeretni.

Csigatvtől és a testvérétől meg mit vársz? Pénzre vadásznak ott is, vedd csak meg a magyar ember könyvét!

2013. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát,ez mondjuk igaz...A fogyasztásért bármit...

De azért nem lenne semmi,ha igaz lenne...

2013. jún. 22. 23:59
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezért nem kellene ezt a kérdésedet ilyen formában feltenned! Én a helyedben töröltetném is.


Tudod, nem jó ötlet terjeszteni a butaságot. Buta vagy? Vagy rosszindulatú vagy?

Ha nem, akkor légy szíves, töröltesd a kérdésed, és esetleg tedd fel normálisan. Úgy, hogy egy IQ csökkent ember se olvasson ki a kérdésedből (a hozzászólások nélkül) butaságot vagy hazugságot.

2013. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!