Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hányszorosan lassítva?

Hányszorosan lassítva?

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék!

Tegyük fel, ha egy ember (x) leél 1 évet (12 hónapot, 365' napot) és tegyük fel, hogy egy másik ember (y) ugyanezt az időd leéli pontosan egy nap alatt.

(tehát miközben az egyik ember (x) 1 évet él le, a másik (y) egy napot)

Milyen lassúra kellene lelassítani az y-nak egy napját, hogy felérjen az x-nek?


Remélem érthető volt a kérdés! Előre is köszönöm! :)



2013. aug. 24. 19:18
 1/1 Válasz Vilmos ***** válasza:

Hmmm... hát, akárhogy is nézem ezt a kérdést, nekem ez egy szimpla 365× lassításnak tűnik. Nemde?


Hisz ha pl. arra gondolok, ha én valamilyen munkát elvégzek, vagy ha úgy vesszük, valamit megélek 2 nap alatt, amit más 1 nap alatt, az előző ugye időtartamban a duplája, tehát az 2× gyorsítás, 3 napnál már 3×-os.... és így tovább.


Egyébként ehhez kapcsolódó érdekesség talán - nem tudom, mennyire vág ide, de leírom, hátha valaki még érdeklődne utána -, hogy álommal, álmodással, álmokkal kapcsolatos fórumon olvastam olyan beszámolókat, hogy valaki egy nagyon hosszú időtartamot élt meg az álmában, olyanról is olvastam, aki állítólag több évet élt meg egyetlen álom alatt.

Mindenesetre nekem is tapasztalat, hogy az álmok alatt néha teljesen fel tud borulni az időérzékelés... erről nekem is lennének tapasztalataim, de tovább nem offolok... ;)

((arra az álomfórumra meg most sajna nem is emlékszem, hogy hol találtam rá, de biztos Google-el rá lehet keresni))

2013. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!