Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » 10. es vagyok. Nem sokat...

10. es vagyok. Nem sokat tudok az informatikarol. Szerintetek van esélyem, hogy informatikus legyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tudsz róla sokat, miért akarsz az lenni?


Ez a szakma is olyan, mint a többi: akkor fogsz jól megélni belőle, ha jó vagy benne. Rossz programozó, rendszergazda, ilyen-olyan informatikus van bőven, és nem élnek meg jól belőle.


Szóval ha a pénz motivál, akkor keressél másik pályát, mert amennyiben nem érdekel, irtózatosan nagyot fogsz szívni, lévén érdeklődés nélkül monoton, unalmas, és eseménytelen egy munkakör. Ha érdekel, amit csinálsz, akkor meg az egyik legizgalmasabb, ami csak lehet :D



Ha valóban érdekel, akkor persze, bármire van esély. Csak tanulni kell hozzá - de ha érdekel, nem lesz nehéz :)

2013. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de ehhez mindenekelőtt tarts önvizsgálatot. Mint az előttem szóló is írta, csak olyan szakmát érdemes választani, ami érdekel, ami leköt és jól érzed magad közben. Ha nagyon érdekel a matematika, logika, minden, amiben összefüggéseket kell észrevenni, ha ezek mennek, akkor lesz esélyed. De addig még sok mindent kell megtanulni. Igazából még a humán tárgyakat is. Mert még azok is hasznosíthatók.
2013. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján kizárt.
2013. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!