Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ez igaz lehet? Így pénzt...

Ez igaz lehet? Így pénzt keresni (rengeteget? )? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 12. 11:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon pedig fake kommentek vannak (és nem is lehet írni). Jó megbízhatónak hangzik.
2013. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyébként engem is nagyon érdekel(t) a téma, hiszen első látásra hibátlan az ötlet (és persze azért figyelik mert bombabiztos csalás... hát persze.)


Ezért összedobtam egy kis programot (C, ha érdekel valakit adok forráskódot) ami szimulálja ezt a kaszinózást. Pirosra teszek, ha eléri a max tétet(200) vagy elfogy a pénzem(1000) akkor megáll.


Azt figyeltem meg, hogy elég ritkán jut ez 1000 játszmáig, akkor is a legtöbb pénzem 1400 volt. Annál gyakrabban nullázódik ki (volt hogy 70 lépésből elpacsáltam 1000 dollárt), néhányszor csak szimplán veszteséges volt.


Ha többször (1000) futtattam a szimulációt, az átlagos pénzem (1000-ről) 900 köré került vissza,

200-szor vesztettem el mindent, 300-szor csökkent a pénzem, 500-szor voltam nyereséges.


Szerintem annyira nem lehet sok pénzt keresni, de ha valakinek LEXUS-a van az biztos jobban tudja:))

2013. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

Ez a módszer nem csak gyakorlatban nem működik, hanem elméletben sem! Valójában pontosan ezért találták ki a nullát. Matematikailag az igaz, hogy ha csak piros és fekete színek lennének, akkor az ismertetett algoritmussal 1 valószínűséggel megnyernéd a feltett alaptétet, mivel bizonyítható, hogy a végtelen egyszínű sorozatok valószínűsége 0. A dolog ott bukik meg, hogy a 0 miatt a színre tétel esetén a duplázás valószínűsége < 1/2 és a nyeremény várható értéke < 0.

Megjegyzem, hogy a 0 nélkül ezek alapján teljesen véletlenszerűen rakva pirosat és feketét hosszú távon is "a pénzednél vagy".

2013. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Annyit fűznék hozzá, hogy bizonyos rulettasztaloknál ha az "50-50%-os" tétekre raksz (szín, paritás vagy 1-18-tól 19-36-ig), és a 0 forog ki, akkor a betett tét felét visszakapod (pl. ha $50-t tettél a pirosra, de a 0 forog ki, akkor $25-t visszakapsz), így a vesztés mértéke is kevesebb (sőt, ha az adott ciklust be tudod fejezni, akkor gyakorlatilag azzal a ciklussal többet nyersz 1$-nál).


Ha tényleg ezzel akarsz foglalkozni, akkor talán ezt megpróbálhatnád:


Tegyük fel, hogy új regisztrálóként (hogy megszeresd a játékot) nagyobb valószínűséggel nyersz bármilyen játékban (ezt hívják beetetésnek), és tegyük fel azt is, hogy ezzel a módszerrel mondjuk az első 10 ciklust végig tudod vinni, vagyis nyersz $10-t.


Ezután fogod magad, kiveszed a pénzt, átmész egy másik kaszinóba. Ez számos esetben megtehető, mivel rengeteg ezzel foglalkozó netes oldal van.

2013. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Antikváriumokban itt-ott fellelhető Warren Weaver-től a "Szerencse kisasszony - A valószínűség elmélete" című könyv 500-1000 forint körüli összegért.


Ha érdekel a téma, vedd meg a könyvet (konkrétan foglalkozik az általad felvetett kérdéssel is), és csak egy ebéd árát fizeted ki, egy hatalmas pénzügyi bukás helyett...

2013. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amikor bejött az országba a keno, akkor csináltam. Persze figyeltem a számokat, és ami nagyon régen nem volt húzva, azt ixeltem be.
2013. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez megint a valószínűség félreértelmezése, mivel a húzások (elvileg ugye) függetlenek, így egy adott húzásnál mindegyik sorozatnak ugyanannyi az esélye, függetlenül a korábbiaktól...
2013. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Így van.

Ez van akkor, amikor az ember csak fél füllel hallott a matematikáról...

2013. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocsi! Mivel mostanában igencsak véges a grafomániám, nem fejtettem ki bővebben. Mindig csak egy számmal játszottam, s ez a tét kétszeresét hoz(-hat)ta nyereményként. Jellemzően a min. 20 játékban nem húzott számot jelöltem. Ily módon egyébként 16x-os sorozat volt a leghosszabb.
2013. nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!