Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Két fizika feladat megoldásába...

Két fizika feladat megoldásában valaki segítene?

Figyelt kérdés

egyetemi feladatról lenne szó egy ismerősömnek szeretnék segíteni, de sajnos én sem értek a fizikához, csak látom rajta az elkeseredettséget, hogy nem tudja megoldani.


Ha valaki tud segíteni azzal privátban szívesen felveszem a a kapcsolatot.



2014. jan. 8. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kérdések titkosak? Inkább írd ki őket ide, többen elolvassák, nagyobb valószínűséggel lesz valaki, aki segít.
2014. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban jársz ha leírod ide. Túl vagyok az egyetemi fizika I, II-n, elektrotechnikán, mechanika I-en.
2014. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jómagam fizikusnak tanulok, de mivel még nem vagyok a képzés végén nem tudok garantáltan segíteni, függ a feladat típusától. Ki lehetne ide is írni, hadd tanuljon más is belőle.
2014. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
igazából engem is érdekelne, tehát 1-2 feladatot kérünk, köszi :)
2014. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
már késő mert ma volt a zhjuk szóval nem nagyon tudtam neki segíteni :/
2014. jan. 10. 19:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Oh… Akkor a kérdések tényleg titkosak voltak. De szerencsére (legalábbis a válaszadók közül) egyikőnk se keveredett csalásba!
2014. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem a példákat, roppant egyszerűek, nem segítettem, mert nem akartam csaláshoz segédkezni. Ezek éppen a középiskolás szint felett vannak, sőt ezt még emelt fizikások is meg tudják csinálni, egyszóval a barátodnak azt javaslom, hogy ha ezeket nem tudja megoldani, akkor felejtse el azt a mérnökit. Ezt minden bántó szándék nélkül írtam.
2014. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem mérnöki csak alapozó tárgy semmi köze nem lesz a fizikának a gazdasági életben végzett munkához.

ez már régebbi példa volt, de mivel én sem vagyok a helyzet magaslatán...

nem a mostani fizika sort nyúlták le

2014. jan. 11. 00:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Értem, ha ezt hozzá tetted volna, akkor megoldom. Az alapozó tárgyak a legnagyobb hátránya ennek az egész bolognai rendszernek. Mindenesetre ha nem sikerült neki a zh és kell még segítség, akkor írj(atok).
2014. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rendeben nagyon köszönöm :)

ha véletlen nem sikerült volna neki és még lesz próba lehetőség akkor írok :)

2014. jan. 11. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!