Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Lehet mobillal kukoricát...

Lehet mobillal kukoricát pattogtatni?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen videók a neten, van, aki szerint mikróval csinálták. Mi az igazság?
2008. júl. 19. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
ömm asszed, hogy mi tudjuk ha ott nagy okosok tesztelgettek stb?:D Szedd szét a mikrót aztán próbálj kamuvidit csnálni, majd ha holnap 3 karod lesz akkor meg majd mi már tudni fogjuk, hogy nem kell ilyet csinálni:)
2008. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

NEM!

gondokodj egy kicsit:

ha igaz lenne, hogy néhány mobil, néhány másodperc alatt kipattotgtatja a kukoricát, akkor mi maradna az agyadból, amikor pl. több percig beszélsz mobilon?

2008. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

az előző vagyok ismét

ha kétségeid vannak, próbáld ki kukoricás mutatványt :)

2008. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

off

azért ez nem semmi....

soha nem tettem még szóvá, és különösebben nem is érdekelt, hogy egy- egy válaszomra miért kaptam negatív értékelést - mindig a legjobb tudásom szerint, és jó szándékkal válaszoltam.

de ez most mellbevágott :)

én voltam, aki határozott "NEM"- el válaszolt a kérdésre, egy egyszerű gondolatkísérletet javasolva, majd egy újabb válaszban javasoltam, hogy próbálja ki a kérdező a gyakorlatban a kérdés tárgyát.

a kísérlet elvégzéséhez sem fizikai, sem elektronikai ismeretekre, sem különleges felszerelésre nincs szükség.

mivel ma már gyakorlatilag mindenkinek van mobilja, akár egy osztályközösségben is percek alatt elvégezhető a kísérlet.

............

kíváncsi volnék, hogy aki(k) negatívra értékelték ezt a javaslatot, miért tették. mi a gondjuk a válasszal, mi kivetnivalót találtak abban, hogy ahelyett, hogy elméleti fizikai fejtegetések és számítások leírása helyett azt javasoltam, hogy "tessék kipróbálni"...

2008. júl. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Biztos elírtad barátom nem mobilt-hanem mikrót kellett volna írnod mert mikróba lehet pattogtani kukoricát.
2008. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

A kerdesre a valasz hatarozott NEM.

A Mobiltelefonok maximum 33 dBm-es adasra kepesek (illetve a szabvany ennyit enged meg nekik) ez 2W-nak megfelelo radioadas. Tehat a 4 mobil osszesen 8 W-ot kepes sugarozni, de a tavolsaggal aranyosan ez is csokken. Szoval a 8 W talan meg akkor se lenne eleg, ha egy pontba sugarozna, nemhogy ugy, hogy a mobil minden iranyba szorja.

2008. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kipróbáltuk. nem igaz.Egy nokia 32 10 essel egy 32 20 assal egy n95 el és egy nokia 33 10 essel

Szóval a 4 ből 3 telefon jó régi és mégse ment pedig folymatosan csörgettünk kettővel a másik kettőt.Utána fel is vettük őket és úgyse. kamu az a sok videó

2011. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!