Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Kizáró ok lehet az orvosin,...

Kizáró ok lehet az orvosin, ha gyógyszerérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
(penicillin, cefalosporin)

2014. febr. 13. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez már a második ilyen kérdés a héten. Komolyan, áruld már el, hogy miért lenne kizáró ok a gyógyszerézkenység? Szerinted a medikusokon tesztelik a gyógyszereket?

Ne gyere orosira ennyi neuronnal...

2014. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Te meg azt áruld már el nekem: mi is az oldal neve? Csak nem gyakori kérdések? Már a végén nekem kellesz bocsánatot kérnem azért, mert megmertem kérdezni valamit! Ha ennyire ingerült,cinikus és türelmetlen válasszal tudod csak méltatni a kérdésemet, akkor miért szólsz hozzá? Jólesik ilyen megalázóan válaszolni? Arról nem tehetek, hogy a környezetemben senki nem tud rendesen informálni. Feltételeztem, hogy itt majd tud valaki segítséget nyújtani és a másikat tiszteletben tartva válaszolni!
2014. febr. 13. 22:02
 3/4 gromo ***** válasza:
Nem, nem kizáró ok, a klinikai gyakorlatokon kell majd odafigyelni, hogy ne menj ezen gyógyszerek közelébe, vagy óvatosan kezeld őket.
2014. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. febr. 15. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!