Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » "Kik" foglalkoznak hajtómű,...

"Kik" foglalkoznak hajtómű, és az ahoz szükséges energia kutatásával, kisérletezésével?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a hajtó anyagra gondolsz akkor az a VEGYÉSZMÉRNÖK.
2009. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szia! köszi a választ.

A hajtómű tervezés, és az azt müködtető üzemanyak "tervezése" érdekel.

2009. dec. 15. 11:30
 3/8 A kérdező kommentje:
ha számit valamit, akkor még kiegésziteném azzal hogy, föleg az ürhajók hajtóműve érdekel. :)
2009. dec. 15. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
fizikusok mérnökök...
2009. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szia! Azt tudom hogy mérnökök, de ez elég tág fogalom :(
2009. dec. 15. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Angolul van propulsion engineer szakma és propulsion laboratory,ahol a fejlesztéseket végzik. Magyarra fordítva hajtómű mérnök.
2009. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gépész, fizikus, vegyész(mérnök).
2009. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor ha jól értem a kérdést te szeretnél majd ürhajóükkal vagy azzal kapcsolatos üzemanyagtervezéssel fgolalkozni. Én például bioérnöknek tanulok és most a kartársaimmal azon kisérletezünk, hogy milyen növények, anyagok segítségével, lehet hatásosabb üzemanyagot létrehozni. (elárulom, hogy a háztastási olaj, amiben sütünk nagyon is jó üzemanyag). Ezzel azt szetrettem vona mondani, hogy amit elöttem is mondtak, a vegyészmérnök, vagy az a kar ahova én járok, biomérnök is fgolalkozhat ezzel. nincs szerintem egy foglalkozás ami csak üzemanyagtervezéssel foglalkozik, de szerintem ezekből a karokból tudsz afelé szakosodni. Persze nagy szerencse is kell hozzá. Remélem ez volt a kérdés.
2009. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!