Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan tudnék a legkönyebben...

Hogyan tudnék a legkönyebben megtanulni angolul a neten?

Figyelt kérdés
tapasztalatok?? köszi
2009. dec. 15. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
megtanulni nem, de legalább szavak tudsz úgy tanulni, h nézel vmi sorozatot, filmet angolul. Én pl. szeretem a született feleségeket, és most letöltöttem feliratosan, és úgy nézem. Nagyon jó, mert sok szót tanultam belőle, szóhasználatot.
2009. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami értelmes emberkét összeszedsz cseten, angolul beszélgettek, ha nagyon jófej, még szól is ha hibázol. : )
2009. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Könnyen lehet olyan módszerrel is megtanulni angolul, hogy hallgatod az angol nyelvű slágereket, énekeket és közben figyeled a dalszövegeit, ami le van írva, így tudod követni az angol szavakat, kiejtéseket is. Én is így kezdtem el az angol tanulását, igaz, hogy akkor még nem volt internetem, de most viszont annál könnyebben lehet internet segítségével, hiszen így jobban hozzá lehet jutni a kedvenc angol zeneszámainkhoz és dalszövegeihez. És talán később még angol nyelvű karaoke-t is fogsz tudni énekelni.
2009. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én például egy online angol game-ban tanultam meg eléggé jól. és ha valamit nem értettem akkor translate.google..és utána megjegegyeztem

a game-nak vannak IRC csatornái és ott is beszélek nap mint nap angolokkal és már elég jól megy.

online text based RPG

2010. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja és már annyira belejöttem hogy az oldalt fordítom angolról magyarra hogy legyen magyar verziója is :D
2010. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!