Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha megadtam a oxfordi szientol...

Ha megadtam a oxfordi szientologiai teszten egy ál email cimem kamú telefonszámot akkor lehet valami bajom belőle?

Figyelt kérdés

kamú email cim és kamu telefonszám kamú város megadása volt

a kamu email cimre jött levél elolvastam aztán azt kitöröltem. a levélben az volt hogy felveszik velem a kapcsolatot. Azt hittem hogy emailban kapok eredményt de már nem érdekel az egész! Mi a véleményetek?


2014. ápr. 27. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lesz belőle bajod.
2014. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Silber ***** válasza:
Semmi nem lesz belőle. Annó én is kitöltöttem, el is mentem. A lényeg az, hogy egy vonaldiagramra felrajzolnak 1-2 nagy negatív pontot, és ebből kihozzák, hogy neked mekkora szükséged van valamiféle támaszra - majd ezt követően megpróbálnak rábeszélni a 6000 forintos könyvükre.
2014. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges kamu adatokat használni, mert ha valaki nagyon ki akarja deríteni, hogy ki vagy, akkor az IP címed alapján ezt megteheti.
2014. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T. Zoltán ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Semmi bajod sem lesz belőle, maximum annyi, hogy bátortalan, túlaggódó és hiszékeny embernek fognak tartani, aki bedől és elhisz mindenféle marhaságot, amit írnak az interneten, ráadásul ilyen hozzáállással nem lesz saját tapasztalatod az életről, mert mindig, csak másokat kérdezel, hogy ez vagy az hogy van.:)

2015. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!