Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan tudnák hatni egy...

Hogyan tudnák hatni egy pszichopatára?

Figyelt kérdés

Hogy rosszul érezze magát, vagy kényelmetlenül? Remélem értitek mire gondolok.

Hogy Ideges legyen, szégyen érzetet keltsek benne



2014. máj. 20. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopatát ne idegesíts, mert megbánod.
2014. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtanulnál írni.
2014. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem szégyenérzetet fogsz kelteni benne, hanem dühöt ellened.

Tudod te milyen veszélyes egy pszichopata, aki valóban az?


A pszichopata nem képes őszinte érzésekre, hiányzik belőle az empátia, a megbánás és a szégyenérzet képessége.

Úgyhogy ha felidegesíted, vagy más módon akarsz hatni rá, magadat sodrod veszélybe.

2014. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen Baj lehetne? Nem félek tőle ! Csak adjatok tanácsot mivel ba**atom fel?
2014. máj. 20. 18:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tud tenni semmit!
2014. máj. 20. 18:46
 6/8 anonim válasza:
Kicsit több infót róla? Így honnan tudjuk mivel hergeld fel???
2014. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Èrtem mire gondolsz.

Szerintem azzal idegesíthetnéd fel, ha úgy kezdenél viselkedni, mint egy "tükör". Valszeg imád magáról beszélni, úgyhogy beszélj magadról. Lehetöleg emberi kapcsolataidról, érzésekröl. Neki olyan ugye nincs.

Ne vedd figyelembe, hagyd ott miközben a mondókája közepén jár, mintha nem érdekelne. Csak szó nélkül menj el, aztán fél óra múlva esetleg visszamehetsz, és ne értsd mit nem ért.

De csak ha tuti biztos vagy benne, hogy nem húzza fel magát túlságosan.

Ha tudsz valami bukásáról, sikertelenségéröl (és ö tudja, hogy tudod), amit ö sikernek harangoz be mások elött, azt esetleg feszegetheted még neki, hogy hogy "is volt az, amikor?" Bár szerintem ezt le fogja tagadni, vagy úgy adja elö, mintha te lennél az aki rosszul emlékszik.

Remélem érthetöen fogalmaztam.

2014. jún. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichopatánál tuti sicher, hogy nem tudsz szégyenérzetet kiváltani.. :DD Ha mégis, akkor az nem pszichopata. Egy pszichopatában nincsenek meg az ahhoz szükséges érzelmi eszközök, hogy szégyent, bűntudatot vagy bármi hasonlót éljen át
2014. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!