Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Okj képzés után lehetőség van...

Kovasky kérdése:

Okj képzés után lehetőség van arra hogy átvegyenek egy főiskolába?

Figyelt kérdés
OKI 2 éves a Fősikola meg 4 éves lenne akkor.

2015. jan. 7. 17:50
 1/2 anonim válasza:

Nem értem a kérdést. Okj után bárki mehet fősulira. A tárgybeszámítás pedig csak felsőfokú szakképzésből lehetséges, amennyiben szakirányú és a fősuli is elfogadja. A tantárgyaknak azt hiszem minimum 70-80 %-ban azonos tematikájúnak kell lenniük. Nekem ez megvolt, mégsem fogadtak el semmit. Sőt, sokan még más egyetem ugyanezen szakáról sem jártak sikerrel.

Én azt javaslom az eddig látottak alapján, hogy előbb menj egy piacképes okj-ra. 22-23 éves korig ingyenes, használd ki. Ha kibuksz az egyetemről, mint sokan mások, akkor velük ellentétben nem csak egy érettségid lesz.

2015. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak akkreditált képzések, ha erre gondolsz.
2015. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!