Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mit látsz az ábrán?

Mit látsz az ábrán?

Figyelt kérdés

A, B, C-vel van megjelölve az a 3 "valami" az ábrán, amelyeket el kellene nevezni. Az elnevezésre nincs külön szabály, ezért az lehet bármi.


[link]



(Ezt egyfajta pszichológiai tesztnek lehet nevezni, ezért került ebbe a témakörbe.)



2015. febr. 15. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Puncikat.
2015. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.Posztmodern művészet

2.Csak nyilakat és betűket

3.Pixeleket

4.Kívülről befelé szűkülő betűkkel elnevezett felbontást és kiemelést

5.Mély filozofikus társadalom kritikát

6.Kezdődő értelmi fejlődés és rendszerezési készség megjelenését.

......stb ha kell még szólj!

2015. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vree ***** válasza:

Az anyámat?


(Freudot tanultam)

2015. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A pszichológiai tesztet csak azért írtam, mert meg kellett indokolni, hogy miért ebbe a kategóriába tettem, aminek a valódi oka, hogy itt van a legtöbb értelmes ember.


Az A,B,C-t bárhogy el lehet nevezni. Lehetnek ismert személyek, társaságok, tárgyak, fogalmak, bármi.

2015. febr. 15. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Az A vagyok én a B a társadalom, a C egy gondolat, vagy részegység a tudatban.
2015. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A B egy naagy szaftos punci, ő a madam. A mellette lévő egy kis szűz punci, ezért van külön. az A egy gruppenszexet ábrázol, a C pedig azt, aki én szeretnék lenni ebben az orgiában.
2015. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 'B' egy nagy női mell, az 'A' egy bimbóudvar, a 'C' egy mellbimbó; a bal alsó sarokban pedig egy közepes női mell van.
2015. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!