Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Nemrég láttam egy síklemez...

Nemrég láttam egy síklemez feldolgozó üzemben egy un. Lézer vágó gépet. Nagy tábla különböző vastagságú és méretű lemezeket daraboltak vele, különböző formájú darabokat vágtak ki. Érdekelne, hogy ez a gép hogy működik?

Figyelt kérdés
Esetleg van erről részletes leírás az Interneten valahol? (lehet angol is) A gép nevét nem tudom ,de engem maga az eljárás a technológia érdekel. Valóban lézer sugár van benne? Mi állítja elő ezt? Mekkora teljesítményű? stb... Köszi a válaszokat !

#lemez darabolás #Lézer vágó gép #síklemez
2015. márc. 10. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Azert hivjak lezervagonak, mert lezerrel dolgozik, barmilyen meglepo is legyen ez.


[link]

2015. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!