Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A kőszívű ember fiai könyvben...

Troxyka kérdése:

A kőszívű ember fiai könyvben ezekre a kérdésekre mik a válaszok? Miért kőszívű ember Baradlay Kazimir? Hogyan teljesítette Baradlayné a végrendeletét? Miért így? Melyik két Baradlay fiú párbajoznak a regényben? Hogyan? Aki válaszol annak köszönet!

Figyelt kérdés
A kőszívű ember fiai
2015. márc. 13. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező-Troxyka! Letöltöd a filmet +nézed, ha már nincsen kedved elolvasni! Brrr piros pacsi helyett-köszönöm! (Y)
2015. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ezek tényleg egyszerű kérdések,neten fönt a rövid tartalom,film, 10perc és kész.Jó ,hogy azt nem akarod ,hogy lefeleljek helyetted.
2015. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első három kérdésre már a könyv elején megtalálod a választ. A párbajról a közepe táján olvashatsz.

Érdemes elolvasni a könyvet, mert érdekes.

2015. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vree ***** válasza:
Ha beszerzed a Fazekas Attila-féle képregényt, abban meg csak az első két oldal és 5 panel. :p
2015. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Most ezt már tényleg nem hiszem el. 500 oldalas kb. a könyv. Én leültem, kiolvastam, olvasónaplót írtam róla, szenvedtem vele, dogákat, fogalmazásokat írtam róla, de te arra sem vagy képes, hogy az elejét, az ELSŐ 10 oldalt elolvasd? Egyesnél jobbat te se érdemelsz.

[plusz ez nem olyan kérdés, hogy pl. hol 'lakott' Baradlayné Bécsben...stb. , mert nekem ilyen kérdésre is kellett válaszolni, ami nem mellesleg utca, házszám, de gratulálok]

2015. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már tudom a válaszokat, de mindegy... Ha meg csak oltogatnak tudsz, akkor meg húzz innen.
2015. márc. 29. 19:18
 7/7 Vree ***** válasza:
*oltogatni
2015. márc. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!