Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Heallóka! hogy lehetek jobb...

Heallóka! hogy lehetek jobb matekos?

Figyelt kérdés
régen az osztály legjobbja voltam most meg már kb. középen vagyok4!!
2010. febr. 18. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Hát a "Heallóka" köszönéssel sehogy.
2010. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorlás mindig segít, csináld azokat a feladatokat, amiket nem értesz, addig míg meg nem érted (ebben a Google is segítségedre lehet)
2010. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodj logikusan, csinálj minél több logikai fejtörőt. pl sudoku
2010. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gyakorolj, csinálj kicsit több házit (1-2 feladat lehet h nagyon sokat segít) és figyelj oda órán! Nagyon fontos, hogy odafigyelj. Ha valamit nem értesz, akkor pedig nyugodtan megkérdezheted a tanárodtól, mert lehet, hogyha kicsit jobban elmagyarázza, akkor hirtelen minden világos lesz, és úgy fog menni mint a karika csapás!:)
2010. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

-Figyelj oda oran,es ne magold be a kepleteket,szabolyokat hanem ertsd meg oket.

-A hazikat csinald meg (magadtol,segitseg nelkul,ha nemtudsz valamit ne kerdezd meg ahnem jarj utanna(he nem jon ossze akkor kerdzd meg))

-Gyakorolj sokat,hogy tapasztalatot szerezz es klloen begyakorold

-Probalj minel tobb fejtorot,logikai feladatot oldani,esetleg logikai jatekok>azert hogy gyorsabban vagjon az agyad es fejlodjon a zinduktiv gondolkodasod.

2010. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek,mikor ezt a kérdést irtam, 6.-os voltam, most már 8.-os vagyok, eddig van 9db 5-ösöm matekből ,és nincsa más jegyem, ujra a legjobb vagyok, bár van egy gyerek,aki ugyanolyan mint én.

bocsi a hülye köszönésért, kis buta voltam még :) a köszönök minden kommentet

2012. nov. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!